Zamknij

Wędkarze rywalizowali o puchar starosty

. 18:15, 27.10.2025
1 Fot. Powiat Kętrzyński Fot. Powiat Kętrzyński

Na jeziorze Mój w Czernikach odbyły się zawody spiningowe o Puchar Starosty Kętrzyńskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane przez starostwo, przy współpracy z wędkarzami z Koła nr 19 Kętrzyn - Miasto.

 

- Serdecznie dziękuję wszystkim wędkarzom, którzy spotkali się na wodach jeziora Mój w Czernikach. Pogoda dopisała, atmosfera była wspaniała, a ryby - jak to ryby - nie zawsze chciały współpracować. Gratuluję wszystkim drużynom za sportową rywalizację i pasję do wędkowania - podsumowuje zmagania Michał Kochanowski, starosta kętrzyński.

Pierwsze miejsce w zawodach zajęli Mariusz Szeremowicz i Marcin Fic, na drugim miejscu rywalizację zakończyli Leszek Janowicz i Leszek Sobczuk, a trzecie miejsce przypadło w udziale Adamowi Ulążce i Arkadiuszowi Kowalczukowi. Największą rybę złapał Mariusz Szeremowicz. red

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

To w godzinach pracyTo w godzinach pracy

0 0

Na czym polegało organizowanie przez starostwo zawodów i ile nas to kosztowało? Zabawa, zabawa i zabawa starosta idealny do zabawek.

18:15, 28.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tygodnikketrzynski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%