Zamknij

Pasożyty w organizmie. Jakie sygnały może wysyłać Twoje ciało?

19:58, 13.11.2024 . Aktualizacja: 19:58, 13.11.2024
Skomentuj

Doświadczasz częstych bóli brzucha? Ostatnio zauważyłeś, że znacznie schudłeś mimo braku szczególnej diety? Od jakiegoś czasu towarzyszy Ci przewlekłe zmęczenie? To wszystko może być oznaką, że w Twoim organizmie rozwijają się pasożyty. Szacuje się, że około 10% populacji naszego kraju cierpi na inwazje pasożytnicze. Co więcej, większość z nich przebiega bezobjawowo lub potencjalne sygnały od organizmu są na tyle niespecyficzne, że trudno jest wskazać pasożyty jako ich przyczynę. Warto przy tym wiedzieć, że w przewodzie pokarmowym człowieka mogą występować zarówno pasożyty niechorobotwórcze, jak i te, które wywołują chorobę w przypadku znacznego spadku odporności. W jaki sposób wykryć u siebie pasożyty?

 

Badanie na pasożyty, czyli kiedy najlepiej jest udać się do specjalisty?

Objawy kliniczne występujące u osób zarażonych mogą znacząco się od siebie różnić. Mogą obejmować one między innymi bóle brzucha, nudności, gazy, a także bolesność mięśni i stawów. To tylko początek długiej listy objawów, które początkowo nie wskazują na to, jakoby powodem ich występowania były pasożyty znajdujące się w organizmie. Wśród najczęściej występujących pasożytów ludzkich wymienia się tasiemca, glistę ludzką, włosogłówkę, owsiki czy węgorka jelitowego. Aby zdiagnozować występowanie danego pasożyta w organizmie, niezbędne może okazać się kompleksowe rozpoznanie. Jedną z popularnych metod wykrywania pasożytów jest biorezonans – metoda wysyłania częstotliwości, której celem jest sprawdzenie reakcji organizmu na określony impuls. Stosowana w celach diagnostycznych w medycynie naturalnej, pomaga w ustaleniu jakie dokładnie patogeny znajdują się w organizmie pacjenta, a także sprecyzowaniu miejsca ich występowania. Warto mieć świadomość, że sam przebieg badania biorezonansem różni się w zależności od konkretnego typu sprzętu wykorzystywanego do jego przeprowadzenia. Badanie diagnostyczne biorezonansem oferuje między innymi gabinet HERBASOL, specjalizujący się w diagnostyce mikroorganizmów. Odpowiednio dobrana metoda diagnostyczna powinna być wykonana przez wykwalifikowany personel, który będzie w stanie potwierdzić lub wykluczyć potencjalne inwazje pasożytnicze.

 

Badanie biorezonansem – co warto wiedzieć?

Decydując się na badanie biorezonansem, konieczne jest podjęcie pewnych kroków w celu przygotowania się na diagnostykę. Eksperci zalecają, aby powstrzymać się od wszelkiego rodzaju substancji zakłócających, do grupy których należą między innymi alkohol, kofeina czy suplementy diety na 3 godziny przed badaniem. Jednocześnie poleca się spożywać odpowiednią ilość wody, aby podczas przystępowania do badania biorezonansem organizm był nawodniony. W niektórych przypadkach specyfika badania może wymagać od Ciebie usunięcia metalowych przedmiotów, po to by uniknąć zakłóceń elektromagnetycznych, jakie mogą wystąpić podczas badania. Nie zaleca się wykonywania biorezonansu w przypadku bycia w ciąży, posiadania epilepsji czy chorowania na nowotwór. Zawsze należy słuchać tego, co ma do powiedzenia specjalista, a także poinformować go o swoim stanie zdrowia, historii chorób oraz przyjmowanych lekach jeszcze przed badaniem. Pasożyty w organizmie to poważny problem, którego nie warto lekceważyć. Warto regularnie odwiedzać specjalistę i poddawać się niezbędnym badaniom, pozwalającym szybko wykryć dany problem.

(artykuł sponsorowany)
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%