Jednym z ważnych momentów tegorocznych dożynek w Barcianach było przekazanie nowego akordeonu dla zespołu Bartowie. Muzycy otrzymali instrument marki Weltmeister Topas, ufundowany przez firmę wpd Polska.
Zakup akordeonu był możliwy dzięki staraniom Marty Kamińskiej, wójt gminy Barciany. Uroczystego wręczenia dokonał Wiktor Torzyński z wpd Polska.
- To inwestycja w przyszłość. Nowy akordeon przez wiele lat będzie służył zarówno zespołowi Bartowie, jak i wszystkim miłośnikom muzyki w naszej gminie - podkreślił Tomasz Miroński, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Barcianach.
Gest firmy wpd Polska oraz zaangażowanie władz gminy, stanowią przykład udanej współpracy samorządu, biznesu i lokalnej społeczności. gs
Jego działania zmieniały oblicze miasta i powiatu
Brak mi np dachu nad basenem,taki basen dobry w Egipcie ale nie u nas,bywa że pół lata stoi pusty,i to ma być osiągnięcie?
Tubylec
22:29, 2026-02-12
Jego działania zmieniały oblicze miasta i powiatu
Co pozostawili po sobie Mordasiewicz i Niedziółka? Nic.
wyborca
20:42, 2026-02-12
Jego działania zmieniały oblicze miasta i powiatu
W Barcianach też kiedyś pogonili Kozyrę dla młodego, ale szybko zatęsknili. Kętrzyn może być powtórką tej dziwnej sytuacji. Oby.
Kętrzyniak
19:48, 2026-02-12
Jego działania zmieniały oblicze miasta i powiatu
Za to co zrobił przez tyle lat i za to co jeszcze zrobi. Takie wyróżnienia mobilizują i wierzę, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.
Anka
19:21, 2026-02-12
2 0
Beczkowóz, akordeon, traktorek... Wybitne sukcesy srujtki na miarę jej możliwości. Widzimy się na referendum.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tygodnikketrzynski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz