Zamknij

Oświadczenie Burmistrza Miasta Kętrzyn w sprawie przedszkoli niepublicznych

14:00, 12.12.2022

1,5 miliona złotych musi zapłacić kętrzyński samorząd jednemu z miejskich przedszkoli niepublicznych, a kolejne 2,5 miliona złotych sąd rozłożył na raty. To pierwszy prawomocny wyrok w spawie niewłaściwie naliczanych dotacji przedszkolom niepublicznym w Kętrzynie, w latach 2009-2016, kiedy funkcję burmistrz miasta sprawował Krzysztof Hećman.

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@tygodnikketrzynski.pl

komentarz(0)

RodzicRodzic

1 0

Czy mówiąc krótko p. Hećman wespół ze swoim zespołem okradał rodziców (mieszkańców) zmuszając do wysokich opłat za przedszkole i nauczycielki, których było mało i musiały pracować długi i z dużymi grupami dzieci. Czy ktoś wystąpił to tego pana o zwrot pieniędzy miastu, gdyż działał na jego szkodę ?
Kiedy burmistrz wystąpi z takim powództwem? może razem na spółkę z innymi pracownikami powinni to płacić ? Był tam też skarbnik, kierownik od oświaty, jacyś prawnicy to niech się teraz zrzucają. słyszałam o sprawie z Sorkwit, gdzie za sfałszowanie wyborów i wypłatę niedoszłemu wójtowi odszkodowania zapłacili członkowie komisji wyborczej i sekretarz gminy. Jak tam się dało to w Kętrzynie się nie da ?
Działaj panie Niedziółka, działaj 08:34, 14.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

płaczliwypłaczliwy

0 0

a to teraz burmistrz płacze? a gdzie jest odpowiedzialność urzędnika za błędy? pytam się gdzie?
jak tak mu źle, to niech zrezygnuje i idzie do normalnej roboty. Popełniło się błąd, to trzeba za niego płacić, jak się kogoś okradało. A gmina nie zbankrutuje, spokojnie. Niech burmistrz weźmie se coś na uspokojenie.
Przepraszam, że co? że teraz będzie skomlał o przyzwolenie na łamanie prawa wstecz do unii europejskiej i do rządu? no jaja jak berety! a gdzie jest elemelek? 13:22, 14.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz