Zamknij

Zagłosuj na najlepszą inwestycję w konkursie „Inwestycja z perspektywą”

18:34, 08.02.2024 Artykuł Sponsorowany Aktualizacja: 18:34, 08.02.2024

Trwa głosowanie internetowe w konkursie Serwisu Samorządowego PAP na najlepszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Funduszy Europejskich. Laureatów konkursu wybiorą internauci. Zapraszamy do oddawania głosów! 

Konkurs "Inwestycja z perspektywą" organizowany jest przez Serwis Samorządowy PAP. Wygrają samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców (według stanu na 1 stycznia 2023 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny). Głosowanie konkursowe potrwa do poniedziałku, 19 lutego, do godz. 12.00. 

Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni podczas konferencji "20 lat Polski w Unii Europejskiej", która planowana jest na 24 kwietnia w Centrum Prasowym PAP w Warszawie. 

Trzy inwestycje z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzone statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter PAP z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Reportaż wideo z tej wizyty zostanie opublikowany na stronach PAP. 

Jak zagłosować? 

Lista projektów dostępna jest TUTAJ - wystarczy znaleźć ten właściwy i kliknąć!  

Serwis Samorządowy PAP realizuje konkurs w ramach projektu „20 lat w Unii Europejskiej. Parlament Europejski a życie Polaków” współfinansowanego przez Parlament Europejski. 

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP 

(Artykuł Sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%