Zamknij

Santander Bank Polska, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego i IPMA Polska będą szkolić z zarządzania projektami

art. sponsorowany + 09:00, 05.09.2023 Aktualizacja: 09:01, 05.09.2023
Santander Bank Polska Santander Bank Polska

Santander Bank Polska we współpracy z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego i IPMA Polska przygotował bezpłatny kurs online z zarządzania projektami. Uczestnicy mają szansę zdobyć certyfikat IPMA-D. Wnioski o przyznanie stypendium można składać do 13 listopada.  

Zarządzanie projektami to obecnie istotna część pracy w wielu organizacjach. Projekty są wszędzie – to zakup nowych urządzeń, zmiany organizacyjne, wdrożenia nowych systemów informatycznych czy przygotowanie kampanii reklamowej. Projekt jest narzędziem do realizacji różnego rodzaju inicjatyw, a także celów strategicznych organizacji. Rynek pracy poszukuje osób, które potrafią nimi zarządzać i dzięki temu skutecznie realizować postawione przed nimi cele. 

„W dzisiejszym dynamicznym i konkurencyjnym środowisku biznesowym, umiejętność zarządzania projektami umożliwia szybką adaptację do zmian, minimalizację ryzyka i utrzymanie kontroli nad procesami. W banku jak i poza nim, przez liczne programy edukacyjne, promujemy rozwój i równe szanse. Dlatego już po raz drugi, wspólnie z IPMA Polska oraz Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, uruchomiliśmy nabór na bezpłatne kursy online. Oferujemy miejsca dla 250 uczestników. Aby dodatkowo zmotywować kursantów do aktywności i zaangażowania w naukę, dla najlepszych 30 osób sfinansujemy kurs certyfikacji IPMA-D. Zachęcam do aplikowania i rozwijania swoich umiejętności” – mówi Wojciech Leśniewski, dyrektor Biura Santander Universidades.  

Program kierowany jest do osób, które chcą poznać podstawowe zagadnienia z zakresu zarządzania projektami, ale też do tych, które pierwsze doświadczenia mają już za sobą. Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 18 lat oraz mieszkanie w Polsce.  

Organizatorzy oferują 250 miejsc na darmowy kurs, który w 100% prowadzony będzie w formule online.  

„Z dużą satysfakcją przystępujemy do realizacji kolejnego projektu, który dociera do bardzo szerokiego grona odbiorców, pozwala nieodpłatnie poszerzać wiedzę oraz doskonalić kompetencje w zakresie zarządzania projektami pod okiem profesjonalistów. Wydział Zarządzania UŁ jest od wielu lat bardzo aktywny na polu współpracy z biznesem. Kluczowym elementem naszej misji jest łączenie nauki z praktyką i otwieranie nowych możliwości rozwoju. Wieloletnia współpraca z Santander Bank Polska oraz IPMA Polska jest najlepszym tego potwierdzeniem. Zachęcam wszystkich chętnych do aplikowania” – komentuje dr hab. Jakub Marszałek, prof. UŁ, prodziekan ds. jakości kształcenia i współpracy z Otoczeniem na Wydziale Zarządzania UŁ. 

Kurs składa się z II etapów. Etap I to 16 godzinne szkolenie z zarządzania projektami, na którym poruszone zostaną takie tematy jak: 

  • Wprowadzenie do zarządzania projektami. 
  • Tworzenie, zarządzanie i komunikacja w zespole projektowym. 
  • Planowanie realizacji projektu. 

Etap II to przygotowanie do egzaminu certyfikującego IPMA-D, w którym weźmie udział 30 najlepszych uczestników programu. Certyfikat pomoże kursantom wyróżnić się na rynku pracy. 

Jak aplikować?  

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy złożyć wniosek o przyznanie stypendium najpóźniej do 13 listopada. Udział w programie jest bezpłatny, a aplikujący nie muszą posiadać dyplomu ukończenia studiów uniwersyteckich ani być klientami banku.  

Więcej szczegółów, regulamin oraz formularz aplikacyjny znajdują się pod linkiem: https://app.becas-santander.com/pl/program/zp_ul_ipma.  

Źródło informacji: Santander Bank Polska 

(art. sponsorowany)
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop

OSTATNIE KOMENTARZE

Samorządowcy oddali hołd patronowi Kętrzyna

Stop,stop widziałem w jakim stanie jest tablica poświęcona Ketrzyńskiemu patronowi Ogólniaka w Kętrzynie to nie mam słów na zaniechanie totalne -litery wyblakłe ledwie co można wyczytać to już nie ma specjalistów od renowacji aby tych parę liter odnowić.Tylu mamy na wysokich stanowiskach byłych uczni co nie mogą złotymi zgłoskami zapisać swój udział w renowacj tablicy,ale to wina dyrekcji że nie widzi problemu.

Zbyszek

10:21, 2025-07-12

Biorąc pod uwagę tych kilkaset osób, które odeszły w ostatnich latach, to uzupełnienie stanu zajmie conajmniej kilka następnych lat. No i lepiej nie podawać ile osób rezygnuje już po kilku/kilkunastu miesiącach. No i na koniec creme de la creme - jakość nowego pokolenia.

Zbych

20:54, 2025-07-11

To informacja statystyczna, która niczego nie dowodzi po za tym że po zmianach politycznych w kraju ludzie chetniej chcą wstąpić do służby. Co z tego, że liczba złożonych podań zwiększyła się o 100% w stosunku do pierwszego półrocza ubiegłego roku? Proszę podać ilu z tych chetnych rzeczywiscie przyjęto do pracy? Ilu zostało odrzuconych? Ilu ze względu na stan zdrowia musiało zrezygnować pomimo że resztę procedury zaliczyli? Takie informacje dadzą realny wzrost lub spadek naboru.

Co to jest?

19:49, 2025-07-11

Tak długo się nie da,osoby w kwiecie wieku zamiast zakładać rodziny spędzać muszą lata na granicy a inni w tym czasie korzystają ze wszystkich przywilei socjalnych jakie państwo polskie oferuje a głównie przejmują z korzyścią społeczności ukraińskie,ale to okaże się po jakim czasie,że wyjdzie na moje co tu nagryzmoliłem.

Zbyszek

14:43, 2025-07-11

0%