Zamknij

Turbosprężarka - regeneracja i czyszczenie turbin

13:25, 06.03.2023 . Aktualizacja: 13:25, 06.03.2023
Skomentuj

Firma Bosch Service Dariusz Pawlik, znajdująca się w Stalowej Woli, świadczy wyspecjalizowane usługi w zakresie regeneracji i czyszczenia turbin. Od 1994 roku działamy na rynku motoryzacyjnym, oferując naszym klientom usługi związane z regeneracją, naprawą i sprzedażą podzespołów samochodowych.

 

Nasza firma specjalizuje się w diagnostyce, sprzedaży, regeneracji i czyszczeniu turbosprężarek. Wszystkie turbiny są ważone i wyważane na maszynach firmy Schenck, która jest liderem w tej dziedzinie na rynku niemieckim. Warto zaznaczyć, że proces regeneracji turbosprężarek odbywa się w warunkach laboratoryjnych naszej pracowni. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu i maszyn oraz naszemu wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie rozwiązać nawet bardzo skomplikowane problemy związane z regeneracją turbosprężarek dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i innych.

Jako autoryzowany serwis Melett, podczas naprawy używamy oryginalnych części, co zapewnia klientom pewność, że turbina będzie działać bez problemów. Wszystkie naprawy objęte są 24-miesięczną gwarancją bez limitu kilometrów. Do każdej zregenerowanej turbiny dołączony jest protokół ważenia wysokoobrotowego oraz karta gwarancyjna z instrukcjami dotyczącymi montażu i użytkowania oraz poradami dotyczącymi ustalenia przyczyny uszkodzenia regenerowanego komponentu.

Ponieważ jesteśmy autoryzowanym serwisem Bosch Diesel Car Service, nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami dla silników diesla i benzyny z turbodoładowaniem. Dzięki temu możemy zapewnić, że naprawa zostanie przeprowadzona na najwyższym poziomie. Nasza firma wyróżnia się na rynku regeneracji turbosprężarek, ponieważ jesteśmy częścią sieci autoryzowanych warsztatów Melett, która zapewnia obsługę podzespołów turbodoładowania na najwyższym poziomie na świecie.

Korzystając z usług Bosch Service Pawlik, mają Państwo gwarancję, że Waszymi potrzebami zajmą się wykwalifikowani specjaliści, którzy zapewnią szybką, niezawodną i profesjonalną obsługę. W serwisie wszyscy mechanicy pracują z zaangażowaniem i dążą do pełnej satysfakcji każdego klienta. Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy z zakresu regeneracji i czyszczenia turbin, zadzwoń do nas.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%