Zamknij

szwaczka

Nr oferty: StPr/24/0204Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Bolesława Chrobrego 5, 11-400 Kętrzyn, powiat: kętrzyński, woj: warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków: Szycie odzieży przy użyciu maszyn szwalniczych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Kętrzyńskie Zakłady Odzieżowe "W-A" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Bolesława Chrobrego 5, 11-400 Kętrzyn, powiat: kętrzyński, woj: warmińsko-mazurs
      Osoba do kontaktu: Żaneta Gałązka
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
      kontrole zleconych prac przez spółdzielnie udział w komisjach technicznych odpowiedzi na pisma zlecenia kontrole
      StPr/24/0215
      data rozpoczęcia pracy od 26.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      prace porządkowe i konserwacyjne na terenie gminy Kętrzyn, pielęgnacja terenów zielonych, sprzątanie w obiektach gminnych
      StPr/24/0212
      data rozpoczęcia pracy od 25.04.2024

      obsługa klienta sprzedaż
      StPr/24/0211
      data rozpoczęcia pracy od 02.05.2024

      st.ds.obsługi dokumentacji
      StPr/24/0209
      data rozpoczęcia pracy od 13.05.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      StPr/24/0208
      data rozpoczęcia pracy od 23.04.2024

      Wykonywanie zawodu wg czynności opisanych dla zawodu kelner
      StPr/24/0206
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024

      Szycie odzieży przy użyciu maszyn szwalniczych
      StPr/24/0204
      data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024

      wykonywanie wykopów załadunek i przemieszczanie mas ziemnych
      StPr/24/0203
      data rozpoczęcia pracy od 18.04.2024

      praca biurowa
      StPr/24/0199
      data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024

      przygotowywanie potraw
      StPr/24/0193
      wynagrodzenie od od 4 242 do 4 300 PLN