Zamknij

Robotnik gospodarczy

Nr oferty: StPr/24/0212Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kętrzyn, powiat: kętrzyński, woj: warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków: prace porządkowe i konserwacyjne na terenie gminy Kętrzyn, pielęgnacja terenów zielonych, sprzątanie w obiektach gminnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 25.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Pocztowa 11, 11-400 Kętrzyn, powiat: kętrzyński, woj: warmińsko-mazurskie
    Osoba do kontaktu: Izabela Nowicka
    Numer telefonu: 897525730
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    praca administracyjno-biurowa wykonywanie wszelkich prac biurowych/ pisarskich związanych z obsługą Wydziału sporządzanie zestawień raportów innych informacji, wsparcie administracyjne etatowych pracowników wydziału, przyjmowanie rozdzielanie, wysyłanie korespondencji oraz przesyłek opracowywanie projektów pism wychodzacych z wydziału sprawdzanie wypełnionych formularzy wniosków i oswiadczeń oraz pomoc przy wypełnianiu
    StPr/24/0236
    data rozpoczęcia pracy od 22.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    obsłga klientów na sali sprzedaży oraz przy kasie, doradzanie klientom przy wyborze produktów dbanie o czystość i prawidłową ekspozycję towarów przyjmowanie dostaw oraz przygotowywanie ich do sprzedaży
    StPr/24/0235
    data rozpoczęcia pracy od 20.05.2024

    planowanie i realizacja szerokopojętej opieki pielegniarskiej
    StPr/24/0238
    data rozpoczęcia pracy od 16.05.2024
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    prasowanie odzieży i bielizny pościelowej
    StPr/24/0234

    prace zwiazane z robotami drogowymi o charakterze porządkowo pielegnacyjnym sprzatanie wycinka roslin w pasach dróg powiatowych
    StPr/24/0233
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024

    wykonywanie masaży, zabiegów pielegnacyjnych utrzymanie w czystosci stanowiska pracy
    StPr/24/0228
    data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024

    wykładanie towaru na salę sprzedaży , dbanie o estetykę sklepu , obsługa klienta wg standardów obsługi, sprawdzanie terminów przydatności
    StPr/24/0227
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    ochrona powierzonego obiektu
    StPr/24/0226
    data rozpoczęcia pracy od 10.05.2024

    obsługa klienta, przygotowywanie korespondencji przyjmowanie wydawanie wniosków PZOON W Kętrzynie
    StPr/24/0224
    data rozpoczęcia pracy od 13.05.2024

    cięcie elementów mebli , przygotowanie do montażu
    StPr/24/0223