Zamknij

Trzy osoby zatrzymane podczas jednej kontroli drogowej

18:17, 28.10.2022 Aktualizacja: 18:17, 28.10.2022
Skomentuj

Kierowca pod działaniem narkotyków, a pasażerka i pasażer poszukiwani - takich to delikwentów zatrzymali policjanci do kontroli drogowej. Cała trójka trafiła do policyjnych cel.

W ubiegły czwartek, kilka minut po godzinie 16.00, oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów został powiadomiony, że w jednym ze sklepów na terenie gminy Barciany awanturuje się nietrzeźwy mężczyzna. Z przekazanych informacji wynikało, że wsiadł on do pojazdu i najprawdopodobniej będzie kierował się w stronę Barcian. Na wskazaną trasę natychmiast pojechali policjanci, którzy w Bobrowie zatrzymali opisany pojazd. Za kierownicą Opla siedział 28-letni mężczyzna.

- Policjanci nie stwierdzili aby mężczyzna był pijany, natomiast jego zachowanie wskazywało, że może być pod działaniem środków odurzających. Pobrana została od niego krew do badań. Z relacji świadków wynikało, że kierowca miał zażyć amfetaminę - czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie.

Jednak nie tylko kierowca tego auta został zatrzymany w policyjnej celi. Do aresztu trafiła również 35-letnia pasażerka oraz 40-letni pasażer. Mieszkanka Olsztyna była poszukiwana przez Prokuraturę Rejonową w Olsztynie, a za 40-latkiem został wydany list gończy, gdyż mężczyzna  ma do odbycia karę dwóch lat pozbawienia wolności.  

Pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym, a cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. red

Zdjęcie: Kadr z filmu "Chłopaki nie płaczą". Fot. Youtube.com (print screen)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%