Zamknij

Powstanie książka sensacyjna o Reszlu!

18:42, 05.01.2023 . Aktualizacja: 18:42, 05.01.2023
Skomentuj Dlaczego tekstowi promującemu książkę towarzyszy zdjęcie zawalonego budynku w Reszlu? Odpowiedź znajdzie się w powieści? Fot. TMRiO Dlaczego tekstowi promującemu książkę towarzyszy zdjęcie zawalonego budynku w Reszlu? Odpowiedź znajdzie się w powieści? Fot. TMRiO

Towarzystwo Miłośników Reszla i Okolic poinformowało o podpisaniu umowy z Lokalną Grupą Działania Barcja. Efektem tej współpracy będzie… „Bursztynowa łza”, czyli książka sensacyjna o Reszlu i okolicach.

 

Jak zdradza Jolanta Grzyb, prezes TMRiO, akcja książki osadzona jest we współczesnym i dawnym Reszlu oraz w okolicy miasta. Dlaczego „Bursztynowa łza”?

- Tego dowiecie się z książki. Napisał ją Kacper Gładych, który wiele lat swojego życia spędził w Reszlu. Liczymy na to, że w spotkaniu promującym tę powieść, będzie uczestniczył autor - dodaje Jolanta Grzyb.

W książce znajdą się też grafiki autorstwa reszelanki, Pauliny Radomskiej-Skierkowskiej. Książce towarzyszyć będzie kilkuminutowy film, pokazujący nasz niezwykły region. red

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%