W Gminnym Ośrodku Kultury w Barcianach rozpoczęły się zajęcia grup hip-hopowych. Pierwsze spotkania już się odbyły i nie zabrakło energii, rytmu oraz dobrej zabawy.
Uczestnicy uczą się pierwszych choreografii i coraz pewniej czują się na parkiecie. Do grup nadal można dołączyć. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i piątki, w siedzibie GOK Barciany.
Osoby zainteresowane mogą uzyskać więcej informacji, kontaktując się z ośrodkiem poprzez wiadomość prywatną lub bezpośrednio w komentarzach pod postem, na stronie Facebook GOK-u. gs
72 kamery obserwują Kętrzyn. Nowy monitoring już działa
Normalny donosiciel , pasuje jak ulsł .
Seba
20:07, 2026-05-30
Z nowym prezesem na wyższy poziom rywalizacji
Przemek naszym kolejnym Burmistrzem!!!
Ahoj
19:57, 2026-05-30
Marta Kamińska w radzie prezydenckiej!
"Głos samorządów takich jak nasz bliskich ludzi" et ceter,et cetera nawet powturzyć nie potrafię a jestem zwykły człowiek- (ludzi ?).Gmina Barciany dzięki Tygodnikowi Kętrzyńskiemu to wyższy pułap samorządowy.
człowiek
12:32, 2026-05-30
Paweł Lizak jednak donosicielem
Myślę że to panią jeszcze bardziej mobilizuje i dodaje sił do działania.
Jarek
14:18, 2026-05-29
0 0
Telefon w pionie? WTF? ;)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tygodnikketrzynski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz