Zamknij

Wielogodzinna rywalizacja o Grand Prix Polski

09:35, 25.04.2023 . Aktualizacja: 09:35, 25.04.2023
Skomentuj Fot. MOSiR Kętrzyn Fot. MOSiR Kętrzyn

Ponad 17 godzin trwała rywalizacja w turnieju Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour 9-Bil. Zawody odbyły się w Kętrzynie i Mrągowie.

 

W ceremonii otwarcia uczestniczyli Ryszard Niedziółka, burmistrz Kętrzyna oraz Krzysztof Krupienik, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie. W zawodach mogliśmy zobaczyć wiele emocjonujących pojedynków, widowiskowych uderzeń i rozgrywek taktycznych. Zwycięzcą zawodów został Wojciech Szewczyk (Dekada Sosnowiec), pokonując w finale 6:3 Dominika Jastrzębia (Fair Play Jaworzno). Brązowe medale wywalczyli: Tomasz Kapłan (Nosan Kielce) i Radosław Babica (Akademia Bilardowa Rokietnica). Najlepiej z kętrzyńskich zawodników zaprezentował się Wojciech Groch (Seven Kętrzyn).

Do gry przystąpiło łącznie 79 zawodników, a w tym między innymi mistrz świata, mistrzowie Europy, medaliści Mistrzostw Europy i mistrzowie świata juniorów. Wręczenia pucharów i medali dokonali Ryszard Niedziółka, Krzysztof Krupienik oraz organizator zawodów, Marcin Krzemiński.

Z kolei do Mistrzostw Polski w karambol 3 bandy przystąpiło 16 zawodników. Zwycięzcą zawodów okazał się Hubert Łopotko (Metal Fach LP Sokółka), wygrywając w finale z Danielem Maciołem (Dekada Sonsowiec). Podium uzupełnili Michał Turkowski (Nosan Kielce) i kętrzynianin reprezentujący, Klub Sportowy Seven, Michał Popławski. Mecze odbyły się w Bałtyckim Centrum Bilardowym MOSiR w Kętrzynie. red

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%