Zamknij

Panie rywalizowały na kortach w Kętrzynie

11:25, 13.03.2023 . Aktualizacja: 11:25, 13.03.2023
Skomentuj Fot. MOSiR Fot. MOSiR

Minionej niedzieli, na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie, odbył się turniej tenisowy, dedykowany paniom z Kętrzyna. Mimo ujemnych temperatur na zewnątrz, do zmagań na kortach krytych stawiło się sześć zawodniczek o różnym poziomie zaawansowania.

 

W turnieju zwyciężyła Ewa Sznurkowska, która w finale pokonała Renatę Chełstowską.

- Rywalizacja przebiegała w miłej i sportowej atmosferze. Grano w grupach „każda z każdą”. Turniej zakończono w późnych godzinach popołudniowych. Cieszy udział i odwaga zawodniczek, ponieważ niektóre uczestniczki zaczęły trenować dopiero od trzech miesięcy. Zabawa była super - relacjonuje Krzysztof Krupienik, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie.

Każda z pań otrzymała sportowy upominek, a najlepsze zawodniczki – również pamiątkowe statuetki. Sędzią głównym zawodów był Mirosław Krzyśków.

Następne rozgrywki pań na kortach „Kętrzynianki” odbędą się w kwietniu. Tym razem zmagać się będą panie nie tylko z Kętrzyna.

- Szczegółowych informacji udziela Mirosław Krzyśków, pod numerem telefonu 695 747 999. Serdecznie zapraszamy – dodaje Krzysztof Krupienik. red

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%