Zamknij

Nieudany powrót do domu. Granica - Unia 0:2

17:27, 25.05.2019 Aktualizacja: 16:49, 25.10.2025
3 Nieudany powrót do domu. Granica - Unia 0:2

Nie udał się powrót Granicy Kętrzyn na stadion przy ulicy Bydgoskiej. W sobotnim meczu 26 kolejki rozgrywek IV ligi, kętrzynianie ulegli Unii Susz 0:2. Był to mecz niewykorzystanych okazji bramkowych, zarówno dla gospodarzy, jak i zespołu gości. Po stronie Granicy w najlepszych sytuacjach nieskuteczny był dwukrotnie Paweł Kowalewski. Zawodnikom Unii kilkakrotnie na drodze do zdobycia większej liczby bramek stawał Mateusz Papliński.Rozbrat Granicy ze stadionem przy Bydgoskiej trwał dwa lata. Na mecz z Unią został od dopuszczony do użytku tylko częściowo. Kętrzyńscy kibice wciąż czekają na zakończenie modernizacji trybuny głównej, która wykonywana jest z wykorzystaniem środków - nomen omen - unijnych.Przed meczem z Unią doszło do małej uroczystości. Na nowej płycie boiska pożegnano Zbigniewa Wtulicha, wieloletniego zawodnika, trenera i klubowego działacz, który na stałe wyjeżdża z Kętrzyna. Pamiątkowy portret i wiązankę kwiatów wręczył zasłużonemu Jarosław Moczarski, prezes zarządu KKS Granica. rm

Fot. Robert Majchrzak

 Materiał powstał w ramach projektu "InForMe 2.0 - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności w polskich mediach lokalnych", realizowanego przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2018CE16BAT042 "Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE". Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.Szkolenie: Foto i video jak narzędzia wykorzystywane do wizualizacji informacji dot. polityki spójności.
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (3)

mcmc

0 0

Widać , że moczar odżył przy nowej władzy.

23:15, 25.05.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Szkoda slowSzkoda slow

0 0

Jaki trener, jaki stadion, tak grają i nasi dopinguja. Bez komentarza.

02:34, 26.05.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

WiesiekWiesiek

0 0

Ten mecz był stratą czasu ,drużynie Unii jakoś wszyscy potrafili strzelić bramki w ogólnej ilości blisko 70 straconych ma Unia .Granica w dwóch meczach nie potrafiła strzelić słabeuszom z Susza ani jednej w dwóch meczach tracąc 3!Goście niczym nie zaimponowali,byli skuteczniejsi.Ten mecz trzeba zapomnieć .Powrót do domu będzie jak będzie trybuna zadaszona dostępna będzie.

06:58, 26.05.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tygodnikketrzynski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%