Zamknij

Podwójna uroczystość w Reszlu

21:37, 15.11.2023 . Aktualizacja: 21:37, 15.11.2023
Skomentuj Fot. Karol Światłowski Fot. Karol Światłowski

15 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu miały miejsce gminne obchody Dnia Seniora. Dobre słowo, z okazji zbliżającego się Dnia Pracownika Socjalnego, usłyszeli też pracownicy tych instytucji.

 

Na zaproszenie Marka Janiszewskiego, burmistrza Reszla, do Miejskiego Ośrodka Kultury przybyli seniorzy ze Środowiskowego Domu Samopomocy, Klubu Seniora i Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Reszlu oraz grupy wokalne i tematyczne, działające przy Miejskim Ośrodku Kultury.

Gminne obchody Dnia Seniora były doskonałą okazją do złożenia podziękowań i życzeń seniorom, co uczynił Marek Janiszewski. Burmistrz podkreślił, jak ważne są dobre relacje między seniorami a młodszymi pokoleniami oraz to, że wiele cennej wiedzy możemy uzyskać od osób starszych.

Życzenia swoim podopiecznym oraz pracownikom, z okazji zbliżającego się Dnia Pracownika Socjalnego, złożyły też Teresa Wojtkowska, kierowniczka Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Patrycja Waszczuk-Ćwik, kierowniczka Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Reszlu. Po życzeniach przyszedł czas na wspólną zabawę. Na scenie zaprezentowali się podopieczni ŚDS, zespół „Kwiaty Jesieni”, klub seniora oraz duet Krystyna Łożyńska i Włodzimierz Chmal.

Ostatnią częścią uroczystości był poczęstunek, podczas którego seniorzy mogli integrować się oraz wymieniać poglądami i spostrzeżeniami na temat rozwoju poszczególnych grup i ewentualnej współpracy.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%