Zamknij

W konkursie PAP „Moje podwórko jest w Europie” do wygrania 3 tys. zł

12:21, 02.03.2023 art. sponsorowany Aktualizacja: 12:22, 02.03.2023
Serwis Samorządowy PAP Serwis Samorządowy PAP

Polska Agencja Prasowa zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie „Moje podwórko jest w Europie”, w którym młodzi ludzie będą mogli pokazać jak fundusze europejskie wpływają na ich lokalne otoczenie. Do wygrania 3 tys. zł oraz warsztaty modelowania i druku 3D.


Konkurs skierowany jest do uczniów wszystkich typów szkół ponadpodstawowych. Zadaniem uczestników jest przygotowanie filmu, którego długość nie przekroczy 10 minut albo zdjęcia lub galerii zdjęć opatrzonych komentarzem. Prace powinny dotyczyć tego, jak fundusze europejskie wpływają na codzienne życie Polaków i rozwój ich lokalnego otoczenia.

Konkurs przeznaczony jest dla zespołów, których skład nie może być większy niż 30 osób. Trzem najlepszym zespołom pięcioosobowe jury przyzna nagrody.
Główna nagroda w konkursie to 3 tys. zł. Uczestnicy, którzy zajmą II i III miejsce otrzymają możliwość udziału w warsztatach z modelowania i druku 3D. Warsztat łączy edukację technologiczną i STEAM z zaangażowaniem w aranżacje przestrzeni wspólnych (np. szkolnej klasy). Uczestnicy poznają podstawy modelowania i druku 3D oraz obsługi drukarek 3D. 

Prace konkursowe można nadsyłać do 5 marca 2023 r. W przypadku prac nadsyłanych pocztą decyduje data stempla pocztowego, o ile prace wpłyną do organizatora do 6 marca 2023 r. do północy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 marca 2023 r.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie Serwisu Samorządowego PAP https://bit.ly/3Y5Z8e7 

Konkurs został zorganizowany w ramach projektu „Polityka Spójności w regionach”, który jest współfinansowany przez Komisję Europejską.
Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

(art. sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%