52-latek wszedł do sklepu, zaatakował pracownika ochrony i ukradł kosmetyki. Teraz będzie obowiązkowo stawiał się w Komendzie Powiatowej Policji w Kętrzynie.
Do zdarzenia doszło 8 września. Wówczas to oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie, że do jednego ze sklepów na terenie miasta wszedł mężczyzna, zaatakował pracownika ochrony i ukradł kosmetyki o wartości 300 złotych.
- Jak ustalili policjanci, mężczyzna wziął z regału kosmetyki i schował je do torby. Z towarem uciekł ze sklepu, używając przemocy wobec pracownika ochrony - odpychając go - informuje Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie.
Policjanci pracujący nad tą sprawą ustalili i zatrzymali 52-latka. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. We wtorek, 12 września, na wniosek policjantów, Prokuratura Rejonowa w Kętrzynie zastosowała wobec podejrzanego policyjny dozór. Teraz mężczyzna będzie obowiązkowo stawiał się w Komendzie Powiatowej Policji w Kętrzynie. Za kradzież rozbójniczą grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. red
Prezes rezygnuje! Lizurej nie dał stabilizacji?
Nie wnikam co napisałeś ale jak się podpisałeś,między innymi robi robotę.
zbyszek
09:14, 2026-05-07
Prezes rezygnuje! Lizurej nie dał stabilizacji?
Pan Lizurej nie wygrał dzięki kibicom. Wygrał, bo go mieszkańcy wybraliście i Hećman się wycofał. Koniec kropka.
Kibic
08:10, 2026-05-07
Prezes rezygnuje! Lizurej nie dał stabilizacji?
W artykule pisze,że cała ta zmiana na kierowniczych stanowiskach ma odbyć się stopniowo powoli czyli jest dużo czasu do takich faktów a może uda się wszystko uratować i wszystko będzie tak jak było. Pan burmistrz Karol Lizurej został wybrany dzięki innymi głosami sympatyków "Granicy" i może pokazać się jako główny mediator wszystkich zainteresowanych odnośnie klubu "Granica". Najważniejsze co postanowi czy dobrze czy źle aby to było Jego zdanie,radziłbym aby nie słuchał przybocznych mentorów a obrał swoją linię wedle klubu.
zbychu
05:53, 2026-05-07
Prezes rezygnuje! Lizurej nie dał stabilizacji?
Jak dobrze zrozumiałam na lajwie Burmistrza, to zapytany o Granicy odpowiedział jak odpowiedział. Wychodzi z tej odpowiedziała, że sam nie wejdzie na boisko itp, czy coś w tym stylu. To znaczy, że sam robi wszystko najlepiej? .iał przecież szansę wykazać się jako Prezes.
Ania
10:35, 2026-05-06
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tygodnikketrzynski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz