Zamknij

Śmierć na drodze! Tragiczne skutki wypadku w Mażanach

13:39, 06.07.2023 . Aktualizacja: 13:39, 06.07.2023
Skomentuj Fot. KPP Kętrzyn Fot. KPP Kętrzyn

Kętrzyńscy policjanci, pracując pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczność tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło w gminie Kętrzyn. Po uderzeniu w przydrożne drzewo, zginął 45-letni kierowca Volkswagena.

 

Do tragedii doszło w środę, 5 lipca, około godziny 21.00. Oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów został wówczas powiadomiony, że w rejonie skrzyżowania do Mażan (gmina Kętrzyn), na trasie Nowa Różanka – Radzieje, doszło do wypadku drogowego. Z przekazanych informacji wynikało, że pojazd uderzył w przydrożne drzewo, a w środku znajduje się jedna osoba.

- We wskazane miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Będący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący Volkswagenem Transporterem 45-letni mężczyzna, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechał na pobocze, gdzie uderzył w przydrożne drzewo. Pomimo natychmiastowo udzielonej pomocy, niestety, mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł - informuje asp. Ewelina Piaścik, rzeczniczka prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie.

Droga przez kilka godzin była zablokowana, a policjanci kierowali auta na objazdy. Wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniane są przez policjantów, pod nadzorem prokuratora. red

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%