Zamknij

Wysiadł z auta i zaczął uciekać. 35-letni poszukiwany zatrzymany przez kętrzyńskich policjantów

19:45, 20.11.2022 . Aktualizacja: 12:02, 23.11.2022
Skomentuj Fot. KPP Kętrzyn Fot. KPP Kętrzyn

Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego kętrzyńskiej jednostki policji zauważyli na jednej z ulic miasta Passata na gołdapskich numerach rejestracyjnych. Ich uwagę przykuł siedzący na miejscu pasażera mężczyzna, który wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Policjanci zawrócili radiowozem i udali się za pojazdem.

- Na ulicy Zjazdowej pojazd zjechał na pobocze, otworzyły się drzwi os strony pasażera i wyszedł mężczyzna, który zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za mężczyzną w pieszy pościg - relacjonuje asp. Ewelina Piaścik, rzecznik Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie.

Chwilę później 35-latek został zatrzymany na ul. Chopina. Jak się okazało, przypuszczenia policjantów po raz kolejny potwierdziły się. Od stycznia mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie, do odbycia kary pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. 35-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi, po czym został przewieziony do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższy miesiąc. red

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%