Młodym wykonawcom podziękował za udział w tym wydarzeniu Ryszard Niedziółka, burmistrz Kętrzyna, który podkreślił jak ważne jest dbanie o tożsamość narodową, troska o nasz kraj i poczucie dumy z bycia Polakiem.
Jury, w składzie: Bożena Mickiewicz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5; Małgorzata Margas, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kętrzynie; Milena Wilczyńska, inspektor ds. oświaty Urzędu Miasta Kętrzyn i Joanna Śmiałek, podinspektor ds. rodziny i profilaktyki, uważnie przysłuchiwało się występom młodych uczestników konkursu. W efekcie pierwsze miejsce przyznano klasie IVa, drugie – Vc, a trzecie miejsce zajęła klasa VIc. red
Kto ma opróżniać pojemniki z odzieżą? [ANKIETA]
Pytanie dodatkowe do ankiety: czy bękart może być dobrym burmistrzem?
Wyborca
18:41, 2026-06-02
Kto ma opróżniać pojemniki z odzieżą? [ANKIETA]
Nigdy nie zaufam świni co bierze się za kobietę umierającego przyjaciela
Kętrzyniak
18:29, 2026-06-02
Kto ma opróżniać pojemniki z odzieżą? [ANKIETA]
Czekam dnia w którym lizodup weźmie się za uczciwą pracę
Wyborca
16:27, 2026-06-02
Kto ma opróżniać pojemniki z odzieżą? [ANKIETA]
A może na te ubrania otworzyć sklep charytatywny np.zdobyte środki przeznaczyc na karmę ,sterylizację bezdomnych zwierząt?Może Panie z Towarzystwa przyjaciół zwierząt?
Luk
14:13, 2026-06-02
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tygodnikketrzynski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz