W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Reszlu została otwarta wystawa „Portrety”. Zaprezentowano na niej efekty warsztatów, w których udział wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza.
Warsztaty, w ramach projektu profilaktycznego „Wybieram ciekawsze V”, finansowanego przez Gminę Reszel, prowadzą Anna Szewczyk oraz Ita Haręza.- Projekt ma na celu pokazanie uczniom alternatywnego sposobu spędzania czasu wolnego i uświadomienie potrzeby rozwijania pasji, zainteresowań i pracy na rzecz środowiska lokalnego. Warsztaty dają uczniom możliwość nawiązania kontaktów z rówieśnikami i pomagają przełamać własne słabości - tłumaczą realizatorzy projektu.
W otwarciu wystawy wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych Reszla, z burmistrzem Markiem Janiszewskim oraz przewodniczącą Rady Miejskiej w Reszlu, Beatą Subocz, na czele, którzy gratulowali młodym artystom i ich opiekunom oraz życzyli dalszych sukcesów.
- Prezentowane prace, wykonane różnymi technikami, są na bardzo wysokim poziomie. W czasie zwiedzania ekspozycji można było się poczuć jak w prawdziwej galerii sztuki - relacjonują uczestnicy wernisażu. red
Pod żadnym pozorem nie idźcie na referendum!
Tak brzmi, jak tak, to wiadomo kogo za manipulację i kłamstwa do Sądu podać może Pani Wójt. Proponuję zgrać te filmiki i rozliczyć po wszystkim.
Radca
23:20, 2025-12-05
Pod żadnym pozorem nie idźcie na referendum!
Pani Gąsiorek czy z kartki u aferzystów?
Dębiany
23:10, 2025-12-05
Pod żadnym pozorem nie idźcie na referendum!
Ja uważam, że nie należę do *%#)!& ale myślałam, że muszę iść i poprzeć naszą wójt. Okazało się, że jak chcę żeby została, to powinnam nie iść. Dziękuję za wytłumaczenie Pani nauczycielce. To była cenna lekcja dla mnie nie ucznia.
Kaśka
22:25, 2025-12-05
Pod żadnym pozorem nie idźcie na referendum!
Po co te dyskusje. Nie pójście jest głosem poparcia Pani Marty. I to jest demokracja, wybieram sam czy idę czy nie idę. Nie idę.
Adrian
22:13, 2025-12-05
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz