Zamknij

W szkole muzycznej grali na… cztery ręce

13:37, 21.06.2023 . Aktualizacja: 13:37, 21.06.2023
Skomentuj Fot. Organizatorzy Fot. Organizatorzy

We wtorek, w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Kętrzynie odbył się IX Konkurs Fortepianowy „Graj ze mną na 4-ręce”. W dwóch kategoriach wiekowych wystąpiło 20 dzieci.

 

W kategorii pierwszej najwyżej uplasowały się Karolina Owad i Karolina Grądzka, drugie miejsce zajęli Piotr Pietryszyn i Kornel Boratyński, a trzecie - Inga Berchard i Julita Lutarewicz. Wyróżnienia trafiły do Urszuli Opieli, Anny Strzyż, Nadii Jabłońskiej, Kai Pawłowskiej i Karoliny Kozieniec. 

W drugiej kategorii pierwsze miejsce zajęła para: Maja Roguszka i Maria Racka, drugie miejsce zajęły Maja Jakoniuk i Karolina Grądzka, a na trzecim uplasowali się Kacper Kocięcki i Julia Kaczmarczyk. Wyróżnienia przyznano Aleksandrze Stefańskiej i Eleonorze Dreszer.  

Nad warsztatem swoich podopiecznych czuwali nauczyciele fortepianu: Katarzyna Lubiewska i Adam Kowalski.

- Szczególne podziękowania należą się firmom MTI Furninova Polska Sp. z o.o. i Signify Poland Sp. z o.o. za owocną współpracę i coroczne wsparcie finansowe. Konkursową „cegiełkę” dorzucił Sklep Muzyczny Akord, Burmistrz Miasta Kętrzyn i Nadleśnictwo Srokowo - zaznaczają organizatorzy konkursu. red

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%