Zamknij

Taneczna integracja w Reszlu

18:52, 09.02.2023 . Aktualizacja: 18:52, 09.02.2023
Skomentuj Fot. Facebook.com Fot. Facebook.com

Grupa taneczna Hiphopowe Dzieciaki z Kętrzyńskiego Centrum Kultury oraz grupa Resz Dance z Miejskiego Ośrodka Kultury w Reszlu miały możliwość wspólnej integracji. Wszystko dzięki Tanecznej Nocce, która miała miejsce w Reszlu.

 

Wspólne warsztaty taneczne, gry i zabawy integracyjne, wyjście do zamku, turniej taneczny, bitwa na poduszki oraz noc filmowa to jedne z nielicznych atrakcji, które czekały na uczestników Tanecznej Nocki.

- Turniej taneczny przeszedł nasze najmilsze oczekiwania, każdy dawał z siebie wszystko. Najlepsi okazali się: Łucja i Emilka, Zuzia i Patrycja, Ola i Lila oraz Magda i Olek - relacjonują organizatorzy.

Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek, a zwycięzcy medale i nagrody rzeczowe. Pomysłodawcami Tanecznej Nocki były Karolina Kustra oraz Izabela Frąckiewicz - instruktorki tańca w obu ośrodkach kultury.

- Dziękujemy Arturowi Galickiemu, dyrektorowi MOK Reszel, za zaproszenie i pomoc w zorganizowaniu wspaniałego przedsięwzięcia - zaznaczają organizatorki, dodając, że już myślą o zorganizowaniu podobnego przedsięwzięcia w niedalekiej przyszłości. red

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%