W Sportowym Klubie Bilardowym w Mrągowie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Warmii i Mazur w Bilardzie Sportowym. Do rozgrywek o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego przystąpiły trzy drużyny – najlepszą okazała się ta z Kętrzyna.
W turnieju mistrzowskim KS Seven Kętrzyn reprezentowali Angelika Walesiak, Oliwier Szulc i Jakub Piecychna. Po rozegraniu wszystkich meczów, często pełnych emocji i niespodziewanych zwrotów akcji, wyłoniono zwycięzców. W klasyfikacji drużynowej zwyciężył KS Seven, wyprzedzając SKB I Mrągowo i SKB II Mrągowo. W klasyfikacji indywidualnej najlepszą okazała się Angelika Walesiak, wyprzedzając Igora Marcińczyka z SKB Mrągowo, a trzecie miejsce zajął Jakub Piecychna. Warto odnotować, że Oliwier i Jakub uczęszczają na zajęcia gry w bilard, organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie, trenując pod okiem instruktora, Krystiana Kosika. Jak widać, zajęcia te dają pozytywne efekty. red
W Powiecie jeden przeciwny, w Mieście wszyscy za!
Czemu nie zamieszczono relacji z ostatniej sesji rady powiatu gdzie starosta dostał absolutorium?
absolutny
20:05, 2025-06-30
Ostrożnie z ogniem
Ktoś coś w tej redakcji czasem pisze dobrze albo źle albo jak zechce to zamieści zdjęcie to już czasem przechodzi ludzkie pojęcie redakcji.
Wołyń pamiętamy
09:28, 2025-06-30
Co naprawdę wydarzyło się w kętrzyńskim amfiteatrze?
Tak czy siak Lizurej podobnie jak Rudy opowiada farmazony
Obserwator
21:24, 2025-06-29
Marta Kamińska z absolutorium i wotum zaufania
64% poparcia, slabo
Biolchem
18:14, 2025-06-28
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz