Zamknij

Zawodnik z Kętrzyna w finale mistrzostw Polski

19:22, 31.10.2023 . Aktualizacja: 19:23, 31.10.2023
Skomentuj Wojciech Groch i Michał Popławski. Fot. Archiwum KS Seven Kętrzyn Wojciech Groch i Michał Popławski. Fot. Archiwum KS Seven Kętrzyn

Michał Popławski z Klubu Sportowego Seven Kętrzyn zakwalifikował się do turnieju finałowego Mistrzostw Polski Amatorów w 8-bil. Końcowa rozgrywka mistrzostw odbędzie się w dniach 17-19 listopada, w Łodzi.

 

- Przez cały rok, w kilkudziesięciu klubach bilardowych w Polsce, rozgrywane były turniejetrefa eliminacyjne do Mistrzostwa Polski Amatorów w 8-bil. W każdym klubie odbyło się pięć turniejów eliminacyjnych, które wyłoniły najlepszych zawodników w danym rejonie - czytamy w relacji na stronie internetowej klubu Seven Kętrzyn.

Do tegorocznych eliminacji przystąpiło dwóch zawodników z Kętrzyna, wspomniany Michał Popławski oraz Wojciech Groch. Turnieje eliminacyjne w naszym rejonie odbyły się w Sportowym Klubie Bilardowym w Mrągowie. Wyłoniono w nich piątkę najlepszych zawodników, w której znalazł się zawodnik z Kętrzyna. Wojciech Groch zajął dziewiąte miejsce.

Turniej finałowym odbędzie się w dniach 17-19 listopada, w klubie Strefa, w Łodzi. red

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%