Zamknij

Wiele efektownych zagrań w Bałtyckim Centrum Bilardowym

20:31, 23.10.2023 . Aktualizacja: 20:31, 23.10.2023
Skomentuj Fot. Organizatorzy Fot. Organizatorzy

Minionej niedzieli w Bałtyckim Centrum Bilardowym odbył się turniej 10-bil. Wzięło w nim udział 18 uczestników z Olsztyna, Giżycka, Węgorzewa, Mrągowa, Ełku, Grajewa i Kętrzyna.

 

Zawody zostały przeprowadzone w systemie 2 KO. Przy stołach mieliśmy okazję zobaczyć wiele efektownych zagrań, wymian taktycznych i wyrównanych spotkań zakończonych tzw. „deciderami”. W półfinałach zameldowali się: Grzegorz Ulewicz (Giżycko) oraz trzech zawodników z Olsztyna: Przemysław Kwiatkowski, Dariusz Dżus i Adam Żejmo.

- W pierwszym półfinale Grzegorz po skutecznej grze wygrał 5:2 z Dariuszem. Drugi półfinał to pojedynek olsztynian. Po wyrównanym meczu Przemysław zwyciężył 5:3 z Adamem. Finał to wielkie emocje i walka partia za partię. Ostatni mecz w turnieju zakończył się po maksymalnej możliwej ilości partii. Grzegorz opanował emocje i pewnym podejściem zakończył finał, wygrywając 5:4 - relacjonują organizatorzy turnieju.

Warto odnotować wysokie, dziewiąte miejsce Oliwiera Szulca, uczęszczającego na zajęcia gry w bilard, organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie. Po roku treningów Oliwier pokazał swoją grą, że zajęcia dają pozytywny efekt. red

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%