Zamknij

Rozgrywki Kinder Joy Of Moving przed ostatnim akordem

12:13, 01.06.2023 . Aktualizacja: 12:13, 01.06.2023
Skomentuj Fot. MKS MOSiR Fot. MKS MOSiR

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie odbył się turniej finałowy rozgrywek Kinder Joy Of Moving. Niestety, do finałów ogólnopolskich nie udało się awansować drugiej drużynie z Kętrzyna, więc zagra tam tylko pierwszy zespół, który awans zapewnił sobie już wcześniej.

 

W turnieju wzięły udział drużyny, które zajęły miejsca 2-7 po rozegraniu sześciu turniejów eliminacyjnych. Drużyny z miejsc pierwszych zdobyły już tytuły mistrzów województwa i awans do turnieju finałowego, który odbędzie się w lipcu, w Gliwicach. Udział w finale zapewniła sobie drużyna Miejskiego Klubu Sportowego MOSiR Kętrzyn, w składzie: Adam Kwiatkowski, Kuba Markowski, Filip Pietrzak, Franek Domański, Wojtek Prochwicz oraz Tomek Jarząbski - mistrzowie w kategorii „czwórek”.

- Do Gliwic miała szansę pojechać jeszcze druga nasza ekipa, w kategorii „dwójek”, czyli Piotrek Lizurej i Kuba Dzirba. Trzeba było tylko wygrać turniej w Kętrzynie. Niestety, turnieje takie rządzą się swoimi prawami i tak stało się w przypadku naszych chłopców, którzy po zaciętej walce, przy wspaniałym dopingu kibiców oraz rodziców, ulegli w półfinale drużynie AZS Olsztyn 1:2, zajmując ostatecznie czwarte miejsce – relacjonuje Mariola Piórkowska z MKS MOSiR.

Ostatnie zawody w swoich kategoriach wiekowych rozegrają jeszcze dwie kętrzyńskie drużyny. W mistrzostwach województwa w siatkówkę plażową, które odbęda się 19 czerwca w Iławie, wystąpią Kuba Markowski i Filip Pietrzak oraz Piotrek Lizurej i Kuba Dzirba. red

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%