Zamknij

Drużyna z Barcian najlepsza w województwie!

12:03, 13.03.2023 Aktualizacja: 12:05, 13.03.2023
Skomentuj Fot. Facebook.com Fot. Facebook.com

Jurand Barciany zdobył tytuł mistrza województwa warmińsko-mazurskiego, w rozgrywkach Ludowych Zespołów Sportowych w halowej piłce nożnej. Turniej finałowy odbył się w niedzielę, w Biskupcu.

 

W turniejowej grupie A zmierzyły się Vel Dąbrówno, LZS Rasząg i Gmina Reszel. Niestety, wskutek dwóch porażek, drużynie z Reszla nie udało się awansować do dalszej fazy rozgrywek. Dużo lepiej poradzili sobie zawodnicy Juranda, którzy ulegli Gminie Lubawa, ale pokonali Derby Biała Piska. W półfinale Jurand poradził sobie z LZS Rasząg, a w finale, po serii rzutów karnych, okazał się tym razem lepszy od Gminy Lubawa. red

 

Wyniki turnieju

Grupa A: Vel Dąbrówno – Gmina Reszel 2:1, Vel – LZS Rasząg 1:2, Reszel – Rasząg 0:1.

Tabela

1

LZS Rasząg

6

3:1

2

Vel Dąbrówno

3

3:3

3

Gmina Reszel

0

1:3

Grupa B: Jurand Barciany – Gmina Lubawa 0:2, Jurand – Derby Biała Piska 4:1, Lubawa – Derby 4:1.

Tabela

1

Gmina Lubawa

6

6:1

2

Jurand Barciany

3

4:3

3

Derby Biała Piska

0

2:8

Półfinały: LZS Rasząg – Jurand 0:3, Gmina Lubawa – Vel Dąbrówno 5:0.

Mecz o 5 miejsce: Derby biała Piska – Gmina Reszel 4:3.

Mecz o 3 miejsce: LZS Rasząg – Vel Dąbrówno 4:2.

Finał: Jurand Barciany – Gmina Lubawa 1:1, karne 3:2.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Samorządowcy oddali hołd patronowi Kętrzyna

Stop,stop widziałem w jakim stanie jest tablica poświęcona Ketrzyńskiemu patronowi Ogólniaka w Kętrzynie to nie mam słów na zaniechanie totalne -litery wyblakłe ledwie co można wyczytać to już nie ma specjalistów od renowacji aby tych parę liter odnowić.Tylu mamy na wysokich stanowiskach byłych uczni co nie mogą złotymi zgłoskami zapisać swój udział w renowacj tablicy,ale to wina dyrekcji że nie widzi problemu.

Zbyszek

10:21, 2025-07-12

Biorąc pod uwagę tych kilkaset osób, które odeszły w ostatnich latach, to uzupełnienie stanu zajmie conajmniej kilka następnych lat. No i lepiej nie podawać ile osób rezygnuje już po kilku/kilkunastu miesiącach. No i na koniec creme de la creme - jakość nowego pokolenia.

Zbych

20:54, 2025-07-11

To informacja statystyczna, która niczego nie dowodzi po za tym że po zmianach politycznych w kraju ludzie chetniej chcą wstąpić do służby. Co z tego, że liczba złożonych podań zwiększyła się o 100% w stosunku do pierwszego półrocza ubiegłego roku? Proszę podać ilu z tych chetnych rzeczywiscie przyjęto do pracy? Ilu zostało odrzuconych? Ilu ze względu na stan zdrowia musiało zrezygnować pomimo że resztę procedury zaliczyli? Takie informacje dadzą realny wzrost lub spadek naboru.

Co to jest?

19:49, 2025-07-11

Tak długo się nie da,osoby w kwiecie wieku zamiast zakładać rodziny spędzać muszą lata na granicy a inni w tym czasie korzystają ze wszystkich przywilei socjalnych jakie państwo polskie oferuje a głównie przejmują z korzyścią społeczności ukraińskie,ale to okaże się po jakim czasie,że wyjdzie na moje co tu nagryzmoliłem.

Zbyszek

14:43, 2025-07-11

0%