Zamknij

Granica Kętrzyn odpadła z gry o puchar

17:53, 07.04.2021 Aktualizacja: 17:53, 07.04.2021
Skomentuj

Zakończyła się przygoda Granicy Kętrzyn w grze o Wojewódzki Puchar Polski. W środę, na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego w Kętrzynie, gospodarze ulegli Mrągowii 1:3.

Pierwszą bramkę w spotkaniu zdobyli kętrzynianie, a w zasadzie jeden z zawodników Mrągowii, który skierował piłkę do własnej bramki. Do przerwy było już jednak 1:1. Po zmianie stron  długo utrzymywał się remis i wyrównana gra. Niestety, w ostatnich kilku minutach meczu dwukrotnie sposób na pokonanie Mateusza Paplińskiego i defensywy Granicy znalazł Mahamodou Bah.

W pozostałych meczach IV rundy WPP Śniardwy Orzysz uległy Mamrom Giżycko 0:5, Olimpia Olsztynek pokonała Polonię Lidzbark Warmiński 3:2, a Ossa Biskupiec Pomorski zwyciężyła Zatokę Braniewo 2:0. Mecze ćwierćfinałowe zaplanowano na 21 kwietnia. rm