Również w Kętrzynie o godzinie siedemnastej zawyły dziś syreny. Hołd bohaterom Powstania Warszawskiego oddali samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych i organizacji pozarządowych. W uroczystości, która odbyła się pod Pomnikiem w Hołdzie Poległym Pomordowanym i Zamęczonym Polakom Obrońcom Ojczyzny 1939-1956 wzięli udział m.in. burmistrz Kętrzyna Ryszard Niedziółka i starosta kętrzyński Michał Kochanowski. O wydarzeniach z sierpnia 1944 roku pamiętała również młodzież, która wzięła udział w zawodach sportowych zorganizowanych w skateparku przy ulicy Poznańskiej. red
Fot. Miasto Kętrzyn
Pan M19:33, 01.08.2019
No tak, ale Powstanie Warszawskie było przede wszystkim Warszawskie, a nie jak próbuje się dziś wmówić "państwowe". Państwo prysnęło z okupowanej Warszawy już w 1939 roku via Rumunia. Alianci nie zrzucili oczekiwanej broni, a sowieci stali pod Wołominem zgodnie z ustaleniami z Teheranu.
Co wtedy?19:58, 01.08.2019
Boje sie otworzyć lodówkę czy aby Pan M z niej nie wyskoczy.
A kysz09:34, 02.08.2019
A przypadkiem Warszawa nie jest(i wtedy też była) stolicą Polski?
mieszko05:32, 02.08.2019
Ale delegacja ?
Ola12:19, 02.08.2019
A gdzie młodzież na fotce? Tylko starzy się promują.
ja12:55, 02.08.2019
Nie no jest narcyz Michałem - co prawda z tatusiem
Janek z Wydmin13:16, 02.08.2019
No tak "Narcyz" teraz zamieszkał w Kętrzynie to zawsze będzie na pierwszym planie. Nie udało sie w Giżycku wskoczyć na stołek to przy pomocy PISu został w Ketrzynie.
nikt nie pamięta14:04, 04.08.2019
zapytać na ulicy to w odpowiedzi usłyszysz : -co mnie jakieś tam powstanie obchodzi...
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tygodnikketrzynski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kto chętny na gastro przy jeziorku?
Bardzo ładny budynek, brawo Burmistrz, chociaż za termin dwója
Krzysztof
23:18, 2026-06-26
Marta Kamińska z jednogłośnym poparciem
Ci co nie byli powinni złożyć mandat.
Wyborca
20:54, 2026-06-26
Marta Kamińska z jednogłośnym poparciem
Brawo Pani Wojt, tyle Pani zrobiła, podejmuje Pani niepopularne decyzje, żeby ta gmina miała przyszłość a jeszcze plują!
Barciany
19:55, 2026-06-26
Marta Kamińska z jednogłośnym poparciem
Ci radni, którzy nie przyszli też byli pewni więc nie przyszli bo po co ? Tak jak niewyborcy podczas wyborów za odwołaniem panny wójt. Skoro wszyscy udają że jest tak dobrze to niech będzie panna ;)
NKE
19:50, 2026-06-26