Zamknij

Słuchaczy reszelskiego UTW odwiedził kryminolog

12:22, 13.02.2024 . Aktualizacja: 12:22, 13.02.2024
Skomentuj Fot. UTW Reszel Fot. UTW Reszel

Słuchacze z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Reszlu gościli profesora Wiesława Pływaczewskiego. Uznany w naszym regionie specjalista w zakresie kryminologii i prawa karnego wprowadził gospodarzy spotkania w tajemnice kryminologii.

 

Były komendant i rektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, kierownik Katedry Kryminologii i Kryminalistyki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego to dla wielu osób znajomy. Od piątej klasy szkoły podstawowej mieszkał w Reszlu. Jak mówi o sobie: Warmiak i reszelanin całym sercem.

- Nasz gość w sposób bardzo przystępny, a przede wszystkim bardzo ciekawy, wprowadził słuchaczy w tajemnice kryminologii i kryminalistyki. Spotkanie urozmaicił ciekawostkami z pobytu w Reszlu. Okazuje się, że wbrew pozorom, te dziedziny nauki przeplatają się w naszym życiu. Pan Wiesław okazał się człowiekiem z poczuciem humoru, bo miło zareagował na swoje zdjęcie z dedykacją, które wiele lat temu podarował koleżance z klasy, obecnej prezesce UTW - relacjonują organizatorzy, dziękując za interesujące spotkanie. red

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%