Zamknij

Setny jubileusz mieszkańca Biedaszek Małych

10:32, 16.09.2023 . Aktualizacja: 10:32, 16.09.2023
Skomentuj Fot. Gmina Kętrzyn Fot. Gmina Kętrzyn

Wyjątkowa uroczystość miała miejsce w Biedaszkach Małych. Setne urodziny obchodził mieszkaniec tej miejscowości, Stanisław Szamrej.

 

W dniu rodzin, 15 września, jubilata odwiedzili Paweł Bobrowski, wójt gminy Kętrzyn; Teresa Juchniewicz, przewodnicząca Rady Gminy Kętrzyn oraz Bożena Ciborska, sołtyska sołectwa Biedaszki. W imieniu własnym oraz całej społeczności gminy Kętrzyn, goście złożyli stulatkowi najserdeczniejsze życzenia, kosz z setką róż, okolicznościowy grawerton, tort oraz kartki urodzinowe od dzieci ze szkół podstawowych w Kruszewcu, Nakomiadach, Biedaszkach i Wilkowie. Paweł Bobrowski wręczył jubilatowi również życzenia i gratulacje od premiera, Mateusza Morawieckiego.

- Dopełnieniem tej niecodziennej uroczystości był tort oraz wzniesienie toastu za zdrowie Jubilata, podczas którego odśpiewano „200 lat” - relacjonują uczestnicy wydarzenia.

Stulatka z Biedaszek Małych odwiedzili również Henryk Żuchowski, dyrektor Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Olsztynie, Kazimierz Kuriata, kierownik KRUS w Kętrzynie oraz rodzina jubilata. Pomimo swojego zacnego wieku, pan Stanisław cieszy się dobrą formą i doskonałą pamięcią. W Biedaszkach Małych mieszka od 1958 roku. Recepty na długowieczność nie podaje, ale w domu, w którym mieszka, daje się odczuć przyjazną atmosferę, wzajemny szacunek i bardzo dobrą opiekę. Z wielkim wzruszeniem dziękował za życzenia i odwiedziny.

Panu Stanisławowi składamy życzenia wszelkiej pomyślności oraz wielu kolejnych lat życia w zdrowiu, a także samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych. red

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%