Zamknij

Uczniowie wykazali się wiedzą o swoich… przyszłych szkołach

11:56, 12.05.2023 . Aktualizacja: 11:57, 12.05.2023
Skomentuj Fot. Organizatorzy Fot. Organizatorzy

„Podstawówki” z gminy Barciany zdominowały Powiatowy Turniej Wiedzy o Szkołach Ponadpodstawowych. W zmaganiach uczniów udział wzięło czternaście szkół podstawowych z powiatu kętrzyńskiego.

 

Pierwsze miejsce w turnieju zajęła Szkoła Podstawowa w Drogoszach, drugie miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej w Windzie, a trzecią lokatę zajęli reprezentanci Szkoły Podstawowej w Garbnie (gmina Korsze). Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali okolicznościowe dyplomy i upominki.

- Lubię kiedy tworzymy coś nowego i to rozwijamy. Dlatego w tym roku po raz drugi odbył się „Powiatowy Turniej Wiedzy o Szkołach Ponadpodstawowych”. Serdecznie gratuluję wszystkim ósmoklasistom i dziękuję opiekunom za wzięcie udziału w naszym quizie. Turniej przybliżył ofertę, którą kierujemy do młodych absolwentów. Czekamy na Was od września w szkołach powiatu kętrzyńskiego - podsumowuje zmagania uczniów Michał Kochanowski, starosta kętrzyński.  

Turniej został zorganizowany przez pracowników Wydziału Oświaty i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Kętrzynie oraz Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. Gospodarzem wydarzenia było Powiatowe Centrum Edukacyjne w Kętrzynie. red

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%