Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie ogłosił nabór na stanowisko ratownika na sezon letni 2023. Miejscem pracy będzie kompleks rekreacyjno-sportowy „Kętrzynianka”, przy ulicy Szpitalnej 1.
W skład „Kętrzynianki” wchodzą dwa baseny: Sportowy i rekreacyjny oraz mini basenik dla dzieci. W związku z tym Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji prowadzi nabór chętnych na stanowisko ratownika. Dokumenty aplikacyjne należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 19 maja 2023 roku, osobiście, w biurze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie, przy ul. Szpitalnej 1, w godzinach 7.00-15.00. red
zbychu15:08, 21.03.2023
Skoro mamy temat wodny to wspomnieć trzeba,że na naszym jeziorku gromadzi się ptactwo
wodne,które gdyby znało ludzką mowę to by powiedziało,że człowiek zaśmiecił im brzegi
reklamówkami,butelkami i czort wie czym jeszcze,bo człowiek to brzmi dumnie.
zośka17:07, 21.03.2023
ptactwo gromadzi się od dawna i nie tylko na jeziorku . Wróble naprzykład
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tygodnikketrzynski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Marta Kamińska z jednogłośnym poparciem
Na sali dom starców, chleba to z tej gminy nie będzie.
xxl
17:25, 2026-06-28
Kto chętny na gastro przy jeziorku?
Skoro na dachu jest zamontowana wentylacja i klimatyzacja oraz panele fotowoltaiczne to będzie radocha w zgadywaniu,kiedy po zapachach poznamy co kuchnia w tym czasie smaży i gotuje a wszystko wokoło wibruje,kiedy szafa grająca w raz wentylatorami będą nas raczyć swoimi decybelami. Na zewnątrz staną ławki i stoliki,które będą skierowane na widok jeziorka bo za plecami będziemy mieli szklaną ścianę wielkiego okna,która odbijać będzie ciepłe promienie Słońca.🙂
zbyszek
07:09, 2026-06-28
Marta Kamińska z jednogłośnym poparciem
Dalsze rządy powiązanych z półświatkiem kombinatorów dbające tylko o swój zysk zastraszające ludzi . Norma
Mazur
13:42, 2026-06-27
Marta Kamińska z jednogłośnym poparciem
Taka postawa Radnych "opozycyjnych" to jest lekceważenie swoich wyborców. Sesja absolutoryjna to jedna z najważniejszych w roku. Tyle kontrowersji,pytań,a Państwo podjeliście decyzję, aby nie uczestniczyć w takiej Sesji.Dlatego nie dziwię się euforii Kamińskiej,wykorzystując nieobecność 5 Radnych "opozycyjnych"ogłasza iż otrzymała absolutorium i votum zaufania jednogłośnie.
Komentarz
10:34, 2026-06-27