Powrót zimy spowodował utrudnienia na drogach. Przekonali się o tym chociażby kierowcy, podróżujący drogami powiatu kętrzyńskiego.
W piątek, około południa, doszło do dwóch groźnie wyglądających zdarzeń. Pierwsze z nich miało miejsce w Filipówce, w gminie Kętrzyn. Auto, przewożące sześć osób, wjechało do rowu. Na szczęście nikomu nie stało się nic złego.
Do drugiego zdarzenia drogowego doszło w Leginach, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Tutaj poszkodowana została jedna osoba, która trafiła pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego. W obu przypadkach pomocy uczestnikom wypadków udzielili strażacy ochotnicy z Reszla. red
Kętrzyńskie Morsy zagrały z Orkiestrą
Trzeba się zastanowić nad podobną inicjatywą morsowania na naszym jeziorku w Kętrzynie,gdzie już stoi Kawiarnia przy samym brzegu jeziorka,może Pan burmistrz sam na otwarciu zasponsoruje ciepłą kawę i herbatę dla sympatyków morsowania,byłaby to świetna reklama obiektu i inincjatywy zdrowego spędzania czasu no i hartowania zaufania do władz naszego miasta.
Wodnik
05:38, 2026-01-23
Czyste ręce najprostszą metodą na wirusy
Natrafiłem w Internecie temat jak ważna była higiena na froncie kiedy wszy panoszyły się wszedzie roznosząc różne zakażne choroby,kawałek mydła był cenniejszy jak złoto.
Zbyszek
11:17, 2026-01-22
Dawna „Dwójka” przed rekordową modernizacją
I znowu "fundusze europejskie" ratują tyłek lizodupowi. On sam nic by nie zrobił. Taka prawda
Kętrzyniak
13:44, 2026-01-20
Barciany w liczbach: W 2025 roku mniej urodzeń
Czy odpowiedzialna za taki stan rzeczy Kamińska nadal pobiera 20k PLN miesięcznie?
pytanie
19:13, 2026-01-19
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tygodnikketrzynski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz