Zamknij

Barciańska przychodnia uzbrojona w nowy sprzęt

. 08:59, 28.01.2023 Aktualizacja: 11:46, 27.10.2025
3 Jarosław Podgórski i Marta Kamińska podczas podpisywania niezbędnych dokumentów. Fot. Gmina Barciany Jarosław Podgórski i Marta Kamińska podczas podpisywania niezbędnych dokumentów. Fot. Gmina Barciany

Elektrokardiograf, kserokopiarka, wieszaki na ubrania do poczekalni – to wszystko trafiło do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Bart-Med w Barcianach. Wszystko za sprawą wygranej w konkursie „Rosnąca odporność”.

 

- Nasza przychodnia niewątpliwie też przyczyniła się do tego, że nastąpił wzrost osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 w naszej gminie. A to było celem konkursu, w którym gmina Barciany wygrała milion złotych - przypomina Marta Kamińska, wójt gminy Barciany,  która przekazała sprzęt do przychodni.

Na wyposażeniu NZOZ Bart-Med znajdują się teraz elektrokardiograf, kserokopiarka oraz ławki i wieszaki na ubrania do poczekalni. Wartość przekazanego sprzętu przekracza 37 tysięcy złotych. red

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (3)

Byly pacjentByly pacjent

2 1

A dalej będzie dzwonisz nie ma miejsca proszę przyjechać, przyjeżdżasz nagle znajdują się miejsca ,albo nie ma ale i tak trzeba przyjechać aby się dostać w tygodniu ?

14:29, 28.01.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

OlkaOlka

1 0

Na zdjęciu jakoś nie widać zakupionego sprzętu!!!

19:27, 29.01.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

e=mc2e=mc2

0 0

Lans, lans, lans, ....ale pozytywny.
Umie się Pani 'sprzedać'.

11:38, 30.01.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%