Zamknij

Odtwórca roli Pileckiego odsłonił tablicę z nazwą alei rotmistrza

16:21, 04.03.2017
Skomentuj

 

Marcin Kwaśny, aktor grający rolę Witolda Pileckiego oraz Krzysztof Hećman, burmistrz Kętrzyna, dokonali dzisiaj (w sobotę 4 marca) symbolicznego odsłonięcia tabliczki z nazwą Alei Rotmistrza Pileckiego.

 

- Ta aleja ma niecałe tysiąc metrów, a przecież niecałe tysiąc dni przebywał w obozie w Oświęcimiu rotmistrz Witold Pilecki - zauważył Marcin Kwaśny. - To niezwykły symbol.

Również w sobotę, 4 marca, w kętrzyńskim kinie Gwiazda zaplanowano prapremierę filmu Wyklęty, w którym to główną rolę, właśnie rotmistrza Pileckiego, gra Marcin Kwaśny. To ogromne wydarzenie kulturalne dla Kętrzyna, gdyż właściwa premiera filmu planowana jest 10 marca.

rm

 

Fot. Robert Majchrzak

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(14)

GrześGrześ

0 0

Skromny mocno ten artykuł jak na takie "ogromne wydarzenie". A czemu na tabliczce alei nie ma herbu Kętrzyna? Czy AK bylo az tak wyjątkowe? Obok ul. Jagiełły czy Chrobrego a oni mieli swój herb i musza obejść się tutejszym, tak samo jak ulica Krótka czy Górna. Robienie wyjątków w ramach dobrej zmiany?

16:53, 04.03.2017
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BartekBartek

0 0

Tablice beznadziejne. Brzydkie.

18:04, 04.03.2017
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Chudy literatChudy literat

0 0

No na tym portalu rzeczywiście brzydkie. Na innych bardzo ładne.

07:49, 05.03.2017

zgroza aka rewolucjazgroza aka rewolucja

0 0

Beka jakie megapustki hahahahhaha

18:38, 04.03.2017
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JanJan

0 0

Ciekaw jestem kto zapłacił za przyjazd tej gwiazdy ? Jeżeli to poszło z naszych podatków to mi się nie podoba !

06:24, 05.03.2017
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

TadekTadek

0 0

To pewnie było wliczone w projekt tabliczki lub emisji prapremiery filmu. Rypin będzie wiedzial jest w tym dobry wie wszystko.

08:23, 05.03.2017

TadekTadek

0 0

http://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/za-co-zabili-tych-chlopcow-co-sie-jeszcze-golic-nie-zaczeli,85,1699

11:24, 05.03.2017
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BrygidaBrygida

0 0

Nas dusi podatkami a sobie igrzyska funduje .Zaczynam mieć dosyć tego " wybrańca " i jego bezkrytycznych popleczników.

11:39, 05.03.2017
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

BartekBartek

0 0

Też mam go dosyć.

13:04, 05.03.2017

grypinagrypina

0 0

Rypiny ?

11:42, 05.03.2017
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

GHećmanGHećman

0 0

Hećmana. GHamoniu.

11:56, 05.03.2017

JanJan

0 0

Nasze miasta toną w długach. Od lat rosnące zadłużenie gmin, powiatów i województw stanowi coraz większy problem, tym bardziej, że jego część jest ukrywana w spółkach komunalnych. To jest cytat z Onetu a jak jest u nas czy stać nas na ośrodek w Przystani i inne wodotryski ?

16:55, 05.03.2017
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Adam123Adam123

0 0

Najlepiej nic nie organizować bo i tak ułamek procenta tzw. hołoty będzie krytykować.

18:53, 05.03.2017
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zgroza aka rewolucjazgroza aka rewolucja

0 0

Macie dosc ale by cos z tym zrobic to oczywiscie nic. I jak juz to zapoznajcie sie z terminem o nazwie pragmatyzm. Dodam podpowiedz, ze na pewno nie dotyczy to o czym tu wypisujecie.

18:55, 05.03.2017
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JanJan

0 0

Do Adam123 - następny cytat tym razem Ks. bp Stanisław Stefanek
".....Czasy współczesne, wydarzenia najnowsze każą nam wrócić do tego pytania, i to w sytuacji pozornie całkowicie przegranej. Ile razy nasza władza wrzuciła do kosza argumenty rozumu? Ile razy zlekceważyła to, na co się stale powołuje? Opinia społeczna, tysiące, nawet miliony głosów zlekceważone, sponiewierany rozum przez przemoc władzy........"
Nie obrażaj innych nazywając "hołotą" każdy ma prawo do swojego zdania ja porównuję ile kosztują podobne inwestycje w Kętrzynie a ile w innych miastach i mam pytanie dlaczego u nas jest drożej ? może oświecisz jednego z tej " hołoty " Pomijam sprawę Przystani bo o tym nie ma co dyskutować ceny podwyżki wody mówią same za siebie.Tylko nie pisz że suweren tak chciał .

19:10, 05.03.2017
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ciekawyciekawy

0 0

Do Jan. Ten cytat dotyczy sytuacji w kościele katolickim. Pasuje jak ulał.

09:19, 06.03.2017
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JanJan

0 0

Do Ciekawego oczywiście masz rację powinieneś być dociekliwym a nie ciekawym . Pozdrawiam

11:35, 06.03.2017
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NemoNemo

0 0

Luzik u gwiazdy a gdzie garnitur,krawat,lakierki - taka podniosła chwila a ona wygląda jak reklama proszku do prania

16:13, 06.03.2017
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

Samorządowcy oddali hołd patronowi Kętrzyna

Kolejna proba ocieplenia wizerunku skompromitowanego samorządowca ktorego wyrzucono z platformy za granie na dwa fronty? Najpierw wraz kolegą Michałem uknuli obrone przed sadem wspaniałą kolezenska opinię ktorą przez pomyłke podpisano jako starosta a teraz klikanie zblizen o jego pseudoaktywnosci? A gdzie on był przez całą ostatnią kadencję czemu nie uczestniczył w delegacjach przy świętach regionalnych i państwowych z ramienia wówczas platformersów? I to cos miało chęć na stolek burmistrza? Przynajmniej takie plotki rozsiewał w swoim zakłamanym środowisku co to w oczy zachwalają a za plecami drwią.

Wyborca

19:49, 2025-07-15

Samorządowcy oddali hołd patronowi Kętrzyna

Stop,stop widziałem w jakim stanie jest tablica poświęcona Ketrzyńskiemu patronowi Ogólniaka w Kętrzynie to nie mam słów na zaniechanie totalne -litery wyblakłe ledwie co można wyczytać to już nie ma specjalistów od renowacji aby tych parę liter odnowić.Tylu mamy na wysokich stanowiskach byłych uczni co nie mogą złotymi zgłoskami zapisać swój udział w renowacj tablicy,ale to wina dyrekcji że nie widzi problemu.

Zbyszek

10:21, 2025-07-12

Biorąc pod uwagę tych kilkaset osób, które odeszły w ostatnich latach, to uzupełnienie stanu zajmie conajmniej kilka następnych lat. No i lepiej nie podawać ile osób rezygnuje już po kilku/kilkunastu miesiącach. No i na koniec creme de la creme - jakość nowego pokolenia.

Zbych

20:54, 2025-07-11

To informacja statystyczna, która niczego nie dowodzi po za tym że po zmianach politycznych w kraju ludzie chetniej chcą wstąpić do służby. Co z tego, że liczba złożonych podań zwiększyła się o 100% w stosunku do pierwszego półrocza ubiegłego roku? Proszę podać ilu z tych chetnych rzeczywiscie przyjęto do pracy? Ilu zostało odrzuconych? Ilu ze względu na stan zdrowia musiało zrezygnować pomimo że resztę procedury zaliczyli? Takie informacje dadzą realny wzrost lub spadek naboru.

Co to jest?

19:49, 2025-07-11

0%