Gmina Barciany zapewnia darmowy dojazd na niedzielne wybory

Gmina Barciany zapewnia darmowy dojazd na niedzielne wybory

Mieszkańcy gminy Barciany będą mieć ułatwiony dostęp do lokali wyborczych w drugiej turze wyborów prezydenckich. – Zapewniamy bezpłatny transport wszystkim, którzy mają problem z dostaniem się do swojego lokalu wyborczego – poinformowała Marta Kamińska, wójt gminy Barciany.

 

Wyborcy będą mogli skorzystać z gminnego „busa”, zarówno w drodze do lokalu wyborczego, jak i z powrotem. Przejazd będzie zupełnie bezpłatny. Kursy będą odbywały się według opracowanego rozkładu jazdy, opublikowanego na stronie internetowej Gminy Barciany.

Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w najbliższą niedzielę, 12 lipca.

– Przypominamy, że wybory odbywają się w reżimie sanitarnym. Trzeba mieć maseczkę do zasłonięcia nosa i ust. Obowiązuje też utrzymanie dystansu i dezynfekcja rąk – informują urzędnicy z Barcian. rm

Podobne artykuły
8  
  • Mieszkaniec
  • Dodano 10 lipca 2020

  Dobra inicjatywa bo to Święto Demokracji.

  Odpowiedz
  • Anonim
  • Dodano 10 lipca 2020

  Trzask przask

  Odpowiedz
  • KAROL
  • Dodano 10 lipca 2020

  Brawo!

  Odpowiedz
  • Nie lubię rury-Rafałka
  • Dodano 10 lipca 2020

  Były pracownik Platformy Oszustów, MICHAŁ DZIĘBA, wielokrotnie mówił mediom, że był świadkiem zażywania narkotyków przez Rafała Trzaskowskiego. Wśród używek wymieniał marihuanę, haszysz i kokainę. Z kolei dziennikarz śledczy Wojtek Sumliński twierdzi, że Rabiej był swego czasu chłopcem na posyłki w mafii pruszkowskiej. Podkreślał zwłaszcza jego rolę w praniu kasy w Koloseum gdzie był zatrudniony. Jeszcze jakieś wątpliwości z kim mamy do czynienia? Uważam, że blisko 48% Polaków głosujących na tego ćpuna to jakiś piramidalny żart. Kim są ci ludzie? A dlaczego sztab Dudy nie zaproponuje Trzaśniętemu, żeby dobrowolnie poddał się testom na obecność narkotyków w organiźmie? Są ku temu wszelkie przesłanki. A nawet jeśli nie sztab to niech to zrobi np. wiceminister Kaleta. Przebadać przymusowo wszystkich w ratuszu! Jeżeli wyjdzie, że ten facet ćpa cokolwiek to należy go natychmiast aresztować i wyrzucić z ratusza! Proste jak drut!

  Odpowiedz
 1. jeszcze rozprowadza małolatom na imprezach, zarabia JUSTYNKA bo komornik ją ściga

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *