Zamknij

Granica pożegnała się z pucharem

19:51, 18.09.2024 . Aktualizacja: 19:52, 18.09.2024
Skomentuj Fot. KKS Granica Kętrzyn Fot. KKS Granica Kętrzyn

Granica Kętrzyn przegrała ze Startem Nidzica 0:2 i nie awansowała do 1/8 finału rozgrywek o Wojewódzki Puchar Polski. Obie bramki dla gości padły w końcówce spotkania.

Mecz 1/16 finału WPP odbył się w środę, na stadionie przy ul. Bydgoskiej. Kętrzynianie długo stawiali opór liderowi tabeli IV ligi. Pierwszy gol padł dopiero w 85 minucie gry, a drugi trzy minuty później. Gospodarze skończyli mecz w dziesiątkę, po czerwonej kartce, którą w 89 minucie meczu obejrzał Marcin Książek. Granica była ostatnim zespołem z powiatu kętrzyńskiego, który uczestniczył jeszcze w grze o WPP. rm