Zamknij

Piłkarskie skrzaty rywalizowały w Kętrzynie

15:49, 25.01.2024 . Aktualizacja: 15:49, 25.01.2024
Skomentuj Fot. MOSiR Kętrzyn Fot. MOSiR Kętrzyn

Dwanaście zespołów wzięło udział w turnieju Skrzatów, który odbył się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kętrzynie. Młodzi adepci futbolu, w wieku 7-8 lat, stworzyli atmosferę entuzjazmu i sportowej rywalizacji.

 

Zawody otworzył oficjalnie Karol Lizurej, zastępca burmistrza Kętrzyna. Organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie.

Wśród uczestników turnieju znaleźli się przedstawiciele LUKS Wydminy (2 zespoły), Żagla Piecki, Kłobuka Mikołajki, Pomarańczy Korsze, Rony 03 Ełk (2 zespoły), Tęczy Biskupiec (3 zespoły) oraz gospodarzy - Granicy Kętrzyn (2 zespoły).

- Każda z ekip przyciągnęła uwagę kibiców swoją determinacją i umiejętnościami na boisku. Dzieci miały okazję wykazać się nie tylko umiejętnościami piłkarskimi, ale również duchem fair play oraz pracą zespołową – relacjonują organizatorzy.

Organizatorem wydarzenia był Mateusz Żelepień, trener grupy Skrzatów Granicy, przy współpracy z Pawłem Miłoszewskim, trenerem-koordynatorem i Danielem Wójcikiem, asystentem.

- Trenerzy zadbali o doskonałe warunki do rozgrywek oraz stworzyli niezapomnianą atmosferę sportowej rywalizacji – podkreślają organizatorzy. red

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%