Zamknij

W Bałtyckim Centrum Bilardowym bez większych niespodzianek

09:39, 22.09.2023 . Aktualizacja: 09:39, 22.09.2023
Skomentuj Fot. KS Seven Fot. KS Seven

W Bałtyckim Centrum Bilardowym odbył się turniej 9-bil. Wzięło w nim udział 22 uczestników z Olsztyna, Giżycka, Węgorzewa, Ełku, Olecka i Kętrzyna. Zawody rozgrywane były w systemie 2 KO.

 

- Przy stołach mieliśmy okazję zobaczyć najlepszych zawodników naszego województwa, co sprawiło, że poziom turnieju był wysoki. Nie zabrakło emocji, efektownych zagrań i wyrównanych spotkań, zakończonych tzw. „deciderami” - relacjonują organizatorzy zawodów z Klubu Sportowego Seven Kętrzyn.

Turniej przebiegał bez większych niespodzianek. Mecze półfinałowe przebiegły dość jednostronnie: Dawid Tonojan (Kętrzyn) wygrał 5:2 z Maciejem Trudnowskim (Olsztyn), a Piotr Żejmo (Olsztyn) pokonał 5:1 Kamila Masłowskiego (Olecko).

- Finał to wielkie emocje i świetna gra obu zawodników. Dawid objął prowadzenie 4:1 i brakowało już mu tylko jednej partii do zwycięstwa, jednak Piotr pokazał wielką wolę walki i doprowadził po znakomitej grze do remisu. W ostatniej partii rozbijał kętrzynianin i po prawidłowym rozbiciu rozegrał bezbłędnie układ, kończąc mecz i turniej „partią z kija” - dodają organizatorzy. red

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%