Zamknij

Sezon na kortach zewnętrznych rozpoczęty!

09:25, 25.04.2023 . Aktualizacja: 09:25, 25.04.2023
Skomentuj Fot. MOSiR Kętrzyn Fot. MOSiR Kętrzyn

Minionej soboty, na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie, rozegrano Turniej Tenisowy Panów. Do zmagań stawiło się ośmiu zawodników z Bartoszyc, Gołdapi, Kętrzyna, Korsz, i Warszawy.

 

Panowie grali w grupach, systemem „każdy z każdym”. Po wyrównanych pojedynkach zwyciężył Mariusz Donat z Kętrzyna, przed Karolem Jabłońskim z Warszawy. Trzecie miejsce przypadło Andrzejowi Cegiełce z Bartoszyc, a czwarty był Robert Popławski z Gołdapi. Miejsca 5-6 przypadły Arielowi Nowikowi z Kętrzyna oraz Maciejowi Grypińskiemu z Korsz. Pozostałe miejsca zajęli tenisiści z Kętrzyna: Andrzej Szydlik oraz Patryk Butrym.

- Doskonała pogoda oraz stan kortów sprzyjał zawodnikom, którzy zaprezentowali wysokie umiejętności sportowe. Cieszy udział zawodników z Kętrzyna oraz wspaniałych gości – podsumowują organizatorzy turnieju.

Kolejne rozgrywki na obiektach MOSiR w Kętrzynie zaplanowano na czerwiec. Tym razem zmagać się będą młodzieżowcy. Szczegółowych informacji udziela Mirosław Krzyśków, telefon 695 747 999. red

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%