Zamknij

Z Korsz trafiła do kadry Polski!

12:14, 20.04.2023 . Aktualizacja: 12:15, 20.04.2023
Skomentuj Fot. Facebook.com Fot. Facebook.com

Martyna Kurcinowska przebywa w Siedlcach na zgrupowaniu żeńskiej, piłkarskiej reprezentacji Polski do lat 15. Wychowanka Pomarańczy Korsze trafiła do kadry poprzez Orlen Gdańsk, w którym obecnie występuje.

 

- Tak, tak, to nie żart. Zawodniczka naszego klubu, Martynka Kurcinowska, przebywa obecnie w Siedlcach na zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 15. Jest to ogromne wyróżnienie dla samej zawodniczki, jak i naszego klubu – informuje Krzysztof Piwiszkis, założyciel i trener Klubu Piłkarskiego Pomarańcze Korsze.

Aktualnie Martyna jest zawodniczką Akademii Piłkarskiej Orlen Gdańsk, której drużyna seniorek występuje w polskiej Ekstralidze.

- Tuż przed rozpoczęciem rundy wiosennej postanowiliśmy bezpłatnie, bo nie będziemy nikogo blokować, jak robią to inne kluby, wypożyczyć Martynkę do drużyny z Gdańska, aby tam dalej podnosiła swoje umiejętności i spełniała swoje marzenia – dodaje Krzysztof Piwiszkis.

Jak widać, była to bardzo trafna decyzja, gdyż zawodniczka, wywodząca się w małego klubu w Korszach, jest na dobrej drodze do debiutu w reprezentacji Polski. rm

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Marcin Marcin

8 0

Sprostowanie .Martyna była wychowanka MKS Korsze a jej trenerem był jej ojciec a nie pseudo trener, który wszystkie zasługi przypisuje sobie . 13:11, 20.04.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%