Zamknij

Wiosennie na kętrzyńskich kortach

14:52, 18.04.2023 . Aktualizacja: 14:52, 18.04.2023
Skomentuj Wspólne zdjęcie uczestniczek i organizatorów turnieju. Fot. MOSiR Kętrzyn Wspólne zdjęcie uczestniczek i organizatorów turnieju. Fot. MOSiR Kętrzyn

Minionej soboty na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie odbył się turniej tenisowy pań. Do zmagań stawiło się sześć zawodniczek z Bartoszyc, Kętrzyna, Mrągowa, Olsztyna i Węgorzewa.

 

- Panie grały w grupie, „każda z każdą”. Po wyrównanych pojedynkach zwyciężyła Karolina Nowak-Kowalska z Olsztyna, przed Agatą Wielkopolan, również z Olsztyna. Trzecie miejsce przypadło Ewie Sznurkowskiej z Kętrzyna, a czwarta była Anna Piwińska z Węgorzewa. Pozostałe miejsca zajęły: Paulina Pik z Bartoszyc i najmłodsza uczestniczka rozgrywek, Nikola Rzeczkowska z Mrągowa. Rywalizacja przebiegała w miłej i sportowej atmosferze - relacjonują organizatorzy turnieju.

Turniej zakończono w późnych godzinach popołudniowych i już zaplanowano kolejne rozgrywki. Będzie to turniej mężczyzn, który odbędzie się w sobotę, 22 kwietnia.

- Ilość miejsc jest ograniczona. Wszelkich informacji udziela Mirosław Krzyśków, pod numerem telefonu 695 747 999. Zapraszamy - dodają organizatorzy. red

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%