Zamknij

Granica poza pucharem

20:09, 22.03.2023 . Aktualizacja: 20:09, 22.03.2023
Skomentuj Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył w końcówce meczu Tomasz Bobrowski. Fot. Archiwum KKS Granica Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył w końcówce meczu Tomasz Bobrowski. Fot. Archiwum KKS Granica

Granica Kętrzyn zakończyła udział w rozgrywkach o Wojewódzki Puchar Polski na 1/8 finału. Spotkanie z Concordią Elbląg, które odbyło się w środę w Kętrzynie, gospodarze przegrali 1:3.

Trzecioligowcy z Elbląg objęli prowadzenie w 17 minucie gry i kontrolowali przebieg meczu do samego końca. Kolejne trafienia gości odnotowaliśmy w ostatnim kwadransie gry. Dwukrotnie, w 75 i 84 minucie meczu, zdobył je Brazylijczyk Joao Criciuma. Honorowy gol Granicy padł w 90 minucie gry, a zdobył go Tomasz Bobrowski.

Na tej samej fazie rozgrywek co Granica, walkę o puchar zakończył też Jurand Barciany, który na początku marca uległ Zniczowi Biała Piska 0:7. rm