Zamknij

Grażyna Wojtanis kandydatką do Rady Miejskiej w Korszach

09:01, 23.05.2025 Aktualizacja: 09:02, 23.05.2025
Skomentuj Grażynę Wojtanis popierają m.in. Michał Kochanowski, starosta kętrzyński i Jan Adamowicz, burmistrz Korsz. Jest to gwarancją efektywnej pracy przyszłej radnej na rzecz jej wyborców. Fot. Facebook.com Grażynę Wojtanis popierają m.in. Michał Kochanowski, starosta kętrzyński i Jan Adamowicz, burmistrz Korsz. Jest to gwarancją efektywnej pracy przyszłej radnej na rzecz jej wyborców. Fot. Facebook.com

Wspieranie współpracy z Powiatem Kętrzyńskim, dbanie o infrastrukturę miejską i poprawa estetyki i funkcjonalności całej gminy. To tylko niektóre punkty programu wyborczego, które w Radzie Miejskiej w Korszach chce zrealizować Grażyna Wojtanis, kandydatka komitetu wyborczego Razem Możemy Więcej.

 

- Znam potrzeby naszej lokalnej wspólnoty i wiem jak skutecznie działać dla dobra wszystkich mieszkańców: Od najmłodszych po seniorów - deklaruje kandydatka, która była radną w poprzedniej kadencji, a w kadencji 2014-2018 wiceprzewodniczącą korszeńskiej rady.

Jeżeli Grażyna Wojtanis zostanie radną, zamierza wspierać współpracę Gminy Korsze z Powiatem Kętrzyńskim, zabiegać o realizację budowy chodnika na odcinku drogi powiatowej, łączącego ul. słoneczną z ul. Wiejską w Korszach, zabiegać o doposażenie placu zabaw przy ul. Słonecznej oraz rewitalizację boiska sportowego, czy wspierać sprawne zarządzanie gminą i jej jednostkami, poprzez dbanie i ich finanse.

- Oddając na mnie swój głos, możesz liczyć na pomoc w rozwiązywaniu spraw lokalnych, bo lubię ludzi i rozmowy z nimi. A wiecie, że zawsze dotrzymuję obietnic - podkreśla Grażyna Wojtanis.

W programie kandydatki znalazły się również: Rozbudowa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej i urządzeń służących ochronie środowiska oraz poprawa stanu dróg i chodników, m.in. drogi dojazdowej do budynku przy ul. Słonecznej 8. Kandydatka zamierza też popierać inicjatywy społeczne i brać w nich czynny udział.

Wybory uzupełniając do Rady Miejskiej w Korszach, w okręgu 5, obejmującym ulice: Długą, Słoneczną, Wiejską, Zieloną i Wolności nr 11-55, odbędą się w niedzielę, 25 maja. rm

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(3)

głos naNawrocki..głos naNawrocki..

2 0

Nawrocki na prezyenta !!! niech żyje Nawrocki !

13:41, 23.05.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Dość!Dość!

1 1

Właśnie dlatego, że te kreatury zeskompromitowanej formacji Razem Możemy Więcej ją popierają, nie ma mojego głosu.

14:27, 23.05.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AdaśAdaś

0 0

Razem Możemy Więcej!

17:20, 23.05.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%