Najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Kętrzynie odwiedzili Starostwo Powiatowe. - Idzie nowe! - podsumowują urzędnicy.
Dzieci zwiedziły urząd oraz spotkały się z Michałem Kochanowskim, starostą kętrzyńskim.
- To jest właśnie przyszłość samorządu i administracji powiatu kętrzyńskiego. Niektórzy nawet przygotowywali się do obrad w sali sesyjnej. Nasi mali goście mieli dużo ciekawych pytań, dyskutowali na dobrym poziomie, a specjalistyczne pojęcia nie były im obce - relacjonuje Michał Kochanowski.
Na zakończenie spotkania starosta wręczył niecodziennym gościom certyfikaty małego urzędnika. red
Fot. Powiat Kętrzyński
gubernator17:07, 21.10.2022
- a a a, ppanie urzędowniku,
- a ten cyryfikat monza zjeść, plawda?...
- a, s kecupkiem cy z miodkiem?...
Wyborca18:37, 22.10.2022
Jest szansa ze ta wizyta przyniesie wymierne efekty w przyszlosci i z tego narybku wyrosna radni ktorzy czynnie beda uczestniczyc w pracach rady, zabierac glos, dociekac prawdy i poprawnosci tak jak radnyn Węglarski Piotr Wiceprzewodniczący Rady Powiatu, ktory ma moze mniejsze doświadczenie w odroznieniu do drugiego wiceprzewodniczacego ktory rytualnie kreci sie jedynie na swoim krzesle i glupio usmiecha sie do starosty.
Wyborca07:39, 23.10.2022
Oglądnij spokojnie ostatnią sesję z 6.10 (ok. 30minita) to zrozumiesz że radny P.W nie musi świrować. Wypowiedział się klarownie a na Wysokiej Radzie zapadła cisza jak makiem zasiał. https://www.hdsystem.pl/fms/video/index.php?streamName=ketrzynspsesja
Wyborca17:13, 23.10.2022
Poprzednie sesja z 18.08 w tym temacie daje obraz co i w jakim tonie bylo zamiatane. Poza tym w kwestii podjecia krokow dyscyplinarnych wobec nieprawidlowosci w PUP kolesie wzajemnie sie popierali udajac ze sa za a nawet przeciw. Nie chodzi i to ze komisja rewizyjna mialaby sprawe wyjasnic a uruchomic procedure i zawiesic w czynnosciach dyrektora na czas procesu, dla dobra pracowniow i zdowej atmosfery. Nie zrobil nic zarzad, nie zrobila komisja wiec zarzuty miec powinien organ za bezczynnosc w tym temacie. Wezwanie do starosty z otawciem sie nie jest rozwiazaniem a udawaniem rozwiazywania tematu. To wszystko z premedytacja aby tylko nie zrobic kolesiowi krzywdy. Miejmy nadzieje ze to ostatnia kadencja tych kolesi.
0 0
Piotrek nie świruj, wszyscy wiemy, że sam napisałeś ten komentarz.