Andrzej Grabowski wystąpi w Giżycku – można jeszcze kupić bilety

Andrzej Grabowski wystąpi w Giżycku – można jeszcze kupić bilety

W związku z ogromnym zainteresowaniem występem kabaretowym Piotra Bałtroczyka, agencja impresaryjna Verona wraz z Hotelem St. Bruno postanowiła zorganizować kolejny występ.

 

Tym razem na scenie Oranżerii Portowej Hotelu St. Bruno wystąpi kolejny znakomity satyryk, aktor Andrzej Garbowski, znany nam przede wszystkim z filmów: „Pitbull”, „Zróbmy sobie wnuka”, „Służby specjalne”, „Drogówka”, „Sęp” , „Pod Mocnym Aniołem”, „Mała Moskwa” oraz serialu „Świat według Kiepskich”. W ostatnich latach Andrzej Grabowski wystąpił też w kilkudziesięciu spektaklach Teatru Telewizji.

Jest to drugie wydarzenie realizowane przez Veronę w Giżycku. Agencja impresaryjna będzie nadal współpracowała z Hotelem St. Bruno, jak również zapowiada rozszerzenie swej działalności na terenie Mazur. Niewątpliwie i tym razem wydarzenie będzie cieszyć się wielkim zainteresowaniem, dlatego zachęcamy do skorzystania z formy przedsprzedaży. Ilość biletów jest mocno ograniczona! Nie możecie tego przegapić, zapraszamy!

 

Andrzej Garbowski – występ kabaretowy
5 czerwca, godz. 19.00, Oranżeria Portowa Hotelu St. Bruno, ul. Św. Brunona 1 w Giżycku. Bilety w cenie 50 zł (60 zł w dniu występu) już teraz dostępne na portalu www.kupbilecik.pl oraz w recepcji Hotelu St. Bruno.

 

Zdjęcie: Andrzej Grabowski. Fot. Internet

Podobne artykuły
2  
  • piesio
  • Dodano 9 maja 2016

  to KOD i nie ide

  Odpowiedz
  • Tolek
  • Dodano 9 maja 2016

  Bardzo fajny aktor:-) Ja ide, chociaz KOD bym spalił 🙂

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *