Zalegali z grzywnami na pond 50 tysięcy złotych

Zalegali z grzywnami na pond 50 tysięcy złotych

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali w minionym miesiącu 19 osób. Podróżnych poszukiwał polski wymiar sprawiedliwości za nieuregulowane kary grzywny na łączną kwotę niemal 52 tysięcy złotych.

 

Jak poinformowała kpt. Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy W-MOSG, na przejściach granicznych podległych Warmińsko-Mazurskiemu Oddziałowi Straży Granicznej zatrzymano 12 obywateli Polski, 6 Rosji i 1 Armenii. 14 osób uregulowało zaległe kary, natomiast 5 podróżnych nie skorzystało z tej możliwości i trafiło do aresztu. Od początku roku zatrzymano 220 osób, poszukiwanych za nieuregulowane kary grzywny na kwotę blisko 476 tys. zł. źródło: W-MOSG

 

Fot. W-MOSG

Podobne artykuły
2Komentarz
  • Republik of Banaś
  • Dodano 4 października 2019

  Smutne to jest ” W czasie prześwietlania bagaży na granicy napromieniowano dziecko ”
  Nasza dzielna Straż Graniczna bardziej pilnuje Tz. ” ekonomicznej granicy ” niż zielonej mimo posiadanego sprzętu . Grzybiarza zatrzymują Rosjanie po przekroczeniu granicy . Nasi zatrzymują tych którzy ” dorabiają ” sobie do głodowej emerytury albo mają ” osiągnięcia bo zlikwidowali nielegalną fabrykę papierosów .
  Smutne to jest droga donikąd

  Odpowiedz
   • zły na politykę państwa
   • Dodano 21 października 2019

   To weź się chłopie do roboty a najlepiej idż pracować na granicę to zrezygnujesz po tygodniu .Ludzie są nauczeni kraść, tak bo wożenie peta to okradanie państwa i tych co płacą podatki a nie dorabianie. Dorobić to można roznosząc ulotki a nie wozić peta i za to żyć w luksusie budować domy kupować mieszkania i samochody. Ciekawe kiedy skarbówka weżmie się za was i te lewe firmy usuługowe i nie tylko gdzie prana jest kasa z przemytu. To jest dopiero żenada i plucie w twarz tym ludziom którzy pracują uczciwie całe życie i płacą podatki . Do roboty nie wstyd wam że Ukraińcy pracują za was w wy co szlachta – do pracy nie pójdzie .

   Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *